„Ucho Prezesa” powraca! Czy Adrian wejdzie do Prezesa?

Mężczyzna siedzący za biurkiem w białej koszuli i czarnym krawacie, grożący palcem

Po kilku miesiącach przerwy, internetowy serial Ucho Prezesa wraca na salony! Co wiemy o nowym sezonie? Czy Adrian wejdzie w końcu do gabinetu Prezesa?

Premiera drugiego sezonu Ucha Prezesa odbędzie się już 7 września w serwisie Showmax. W pierwszym odcinku serii pt. Twarze, maski, mordy, pojawią się nowe postacie, grane m.in. przez Andrzeja Seweryna, jak również Krzysztofa Czeczota oraz Jerzego Bończaka. Nie zabraknie oczywiście serialowej pani Basi, czyli Izabeli Dąbrowskiej, jak również Prezesa (Robert Górski) i jego powiernika – Mariusza (Mikołaj Cieślak).

Mężczyźni w ganiturach

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia… Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie? Czy w nowym sezonie pojawi się Adrian? Przekonamy się już niedługo!

Mężczyźni w garniturach

Od nowego sezonu odcinki w YouTube będą miały premierę w czwartki. Widzowie Showmax, pierwszy odcinek zobaczą 7 września. Pozostali będą mogli obejrzeć więc pierwszy odcinek w serwisie YouTube 14 września. Powstanie w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Co więcej, dla nowych użytkowników korzystanie z Showmax przez pierwsze 14 dni jest za darmo. Pozostali płacą jedynie 19,90zł za miesięczny dostęp do Ucha Prezesa oraz setek filmów i seriali, a to wszystko bez reklam.

Mężczyzna stojący w garniturze z rozłożonymi rękami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News