Tysiąc sobowtórów Fridy Kahlo w jednym miejscu?

Dwie kobiet przebrane za Fridę Kahlo - z kwiatami we włosach, różowym szalem na ramionach i charakterystyczną monobrwią

W ramach celebracji 110. rocznicy urodzin meksykańskiej artystki, Dallas Museum of Art zorganizowało nietypowe wydarzenie. Teren muzeum zalał tłum sobowtórów Fridy!

A wszystko po to, by ustanowić nowy rekord Guinnessa w dziedzinie największego zgromadzenia ludzi wystylizowanych na Fridę Kahlo. Na wydarzenie przybyło ponad 5 tysięcy gości, z czego tysiąc z nich było przebranych za meksykańską artystkę (włączając w stylizację znak rozpoznawczy Fridy, czyli monobrew). W wydarzeniu mogli wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek, czy płeć.

Zapytacie: czy udało się pobić rekord? W tej kwestii musimy uzbroić się w cierpliwość – wyniki bicia rekordu zostaną ogłoszone dopiero za kilka tygodni!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dziewczyna w różowej chuście, z monobrwią i kwiatowym wiankiem na głowie Dwie dziewczyny w czerwonych chustach i kwiatowych wiankach na głowie, jedna z nich trzyma w ręku smartfona Cieszący się ludzie przebrani za Fridę Kahlo - z wiankami na głowach i różowymi chustami na ramionach Kobieta trzymająca ramkę ubrana w różową chustę i kwiatowy wianek na głowie Cieszący się ludzie przebrani za Fridę Kahlo - z wiankami na głowach i różowymi chustami na ramionach Cieszący się ludzie przebrani za Fridę Kahlo - z wiankami na głowach i różowymi chustami na ramionach Tłum ludzi z lotu ptaka, wszyscy ubrani w różowe chusty Dziewczynka z wiankiem na głowie trzymająca w ramionach lalkę Dziewczyna ze słonecznikiem w dłoni, kwiatowym wiankiem na głowie, czerwoną chustą na ramionach i lalką pod pachą

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News