Twórcy serialu „The End of the F***ing World” powiedzieli, że nie będzie kolejnego sezonu

Dziewczyna w białej sukience i chłopak w garniturze z urną pod pachą

Na początku listopada na Netflix pojawił się drugi, długo wyczekiwany sezon serialu The End of the F***ing World. Jeśli binge-watching macie już za sobą, mamy dla was złą wiadomość: dobrnęliście do mety i dalej już nic nie będzie.

Charlie Covell, która stworzyła serial na podstawie powieści graficznej Charlesa Forsmana o tym samym tytule, powiedziała, że to koniec przygód naszej dwójki bohaterów.

Myślę, że z mojej strony to już koniec. Nie mam nic więcej do dodania. Myślę, że próba wyciągania tej historii dalej w przyszłość byłaby niewłaściwa. Dobrze się czuję z tym, gdzie ją zostawiliśmy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Covell dodała, że czuła dużą presję już przy tworzeniu drugiego sezonu, ponieważ pierwszy został przyjęty niezwykle entuzjastycznie i oczekiwania fanów wobec kontynuacji były ogromne.

Nie pozostaje nam nic innego, jak odpalić oba sezonu od nowa i tak w kółko i w kółko. Chcielibyście, żeby powstał kolejny sezon, czy zgadzacie się z Charlie, że tyle wystarczy?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News