Twórca muzyki do „The Simpsons” zasugerował, że to może być już ostatni sezon kultowego serialu

Bohaterowie serialu The Simpsons

Serial, który pokochały miliony widzów na całym świecie, jest emitowany już od 30 lat, a aktualnie trwa jego 31. sezon. Czy będzie ostatnim?

Bez wątpienia The Simpsons bez względu na upływające lata trzyma fason, utrzymując się jako jeden z najlepszych animowanych serialów wszechczasów.

Niedawno Danny Elfman, twórca muzyki do serialu udzielił wywiadu dla JOE, w którym podzielił się niepokojącymi informacjami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z tego, co słyszałem, serial zbliża się do swojego finału. Nie wiem niczego na sto procent, jednak moja wiedza na ten temat mówi, że ten rok może być ostatnim rokiem The Simpsons. Mogę tylko powiedzieć, że jestem oszołomiony, zdumiony, że serial był emitowany tyle lat. Pewnie tego nie wiecie, ale gdy pisałem muzykę do The Simpsons, nie spodziewałem się, że serial w ogóle zostanie wyemitowany, a jeśli już, to pokażą 3 odcinki i na tym się skończy. Na tamten czas to była naprawdę dziwna produkcja, nie sądziłem, że się sprawdzi. To chyba jedna z największych niespodzianek, jakich w życiu doświadczyłem.

Myślicie, że przepowiednia Elfmana się sprawdzi i faktycznie, wkrótce pozostanie nam jedyne zapętlanie wszystkich sezonów serialu?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News