Twoja muzyka w Stranger Things? Czemu nie!

Plakat Stranger Things, a obok logo BUSH

Nominowana do amerykańskiej nagrody Emmy, Nora Felder z Picture Music Company poprowadzi warsztaty podczas showcase’u BUSH w Budapeszcie i odkryje przed słuchaczami tajniki pracy przy wyborze ścieżek dźwiękowych do seriali.

Felder stała się jednym z wiodących kierowników muzycznych w branży telewizyjnej. W czerwcu tego roku Billboard wybrał ją jako jedną z siedmiu kierowników muzycznych wartych obserwowania. Nie powinno być to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę różnorodność projektów, przy których pracowała. Wśród nich znajdziemy Stranger Things, Californication, Ray Donovan, White Famous czy Better Things.

Aby wziąć udział w wyścigu po swój serialowy American dream, należy wysłać zgłoszenie z muzyką własnej produkcji, która wpasowałaby się w jeden z seriali. Spośród nadesłanych propozycji Nora wybierze 10 najlepszych i omówi je podczas swojego panelu na BUSHu. Moderatorem panelu będzie Farinoush Mostaghimi z SynchAudio.

Więcej informacji tu: http://budapestshowcasehub.com/news/listening-session/

BUSH, czyli Budapest Showcase Hub, to bezprecedensowy zbieg muzycznych eventów takich jak koncerty starannie wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, panele dyskusyjne i warsztaty edukacyjne prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada.

W tym roku wydarzenie otwierają koncerty trzech zespołów, w tym polskiego KAMP!. Polską scenę muzyczną reprezentować będą również LOR oraz A_GIM. W noc otwarcia na dużym ekranie zaprezentowane również zostaną najnowsze materiały muzyczne i filmowe wyprodukowane w ramach projektu #newkidsfromthebloc.

W panelach dyskusyjnych pojawi się też polska delegacja – nad lepszymi rozwiązaniami w promowaniu artystów pomiędzy wymienionymi krajami będą dyskutować: Loco Motion, Chimes, Spring Break i TBA Music. BUSH ugości również takie osobistości świata muzycznego jak laureata Grammy – producenta Matta Lawrence’a – czy Norę Felder, dyrektorkę muzyczną w serialach Stranger Things, Californication, Ray Donovan i wielu innych.

Plakat promujący BUSH

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News