Twoja głowa kipi od pomysłów? adidas Orignals zaprasza do P.O.D. Creative Space

Plakat wydarzenia adidas originals

Warto wbić w kalendarz datę 25 sierpnia! Dlaczego? adidas Orignals, Warsaw Sneaker Store i Hypetalk organizują wspólnie event pod szyldem P.O.D. Creative Space @Niebo. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim tym, których kreatywność nie wie, co to ograniczenia.

Zgodnie z hasłem kampanii Great Alone, better togetheruczestnicy warsztatów połączą swoje siły pracując w grupach, prowadzonych przez najbardziej kreatywne głowy ze świata streetwearu. Nad wszystkim czuwać będzie pomysłowy, doświadczony i zaangażowany zawsze na 200% – Zulu Kuki. adidas Originals po raz kolejny udowadnia, że jest marką ludzi kreatywnych, dając im możliwość wczucia się w rolę projektantów sneakersów. Od pomysłu, przez szkice, dobór materiałów, po własną wersję butów P.O.D.

To nie koniec niespodzianek! adidas Originals odpala niebawem specjalną stronę, na której w myśl zasady kto pierwszy – ten lepszy rozdaje wejściówki na wieczorną część wydarzenia. Warto być czujnym i wykazać się refleksem, bowiem będzie to prawdziwa przepustka do P.O.D. Creative Space.

https://www.instagram.com/p/BmtWeXEgFsb/?taken-by=teamhypetalk

Punkt 20:00 w stołecznym Klubie Niebo, za dekami stanie ZEPPY ZEP, który odpowiedzialny będzie za muzyczny start imprezy. Line-up tego wieczoru nie pozostawia wątpliwości, że szykuje się gruby event. DJska śmietanka Europy: Canblaster (Club Cheval), BIG DOPE P (Moveltraxx) i DJ Rafik (6x World Champ/Ching Zeng) poniosą nie jednego, twardo stąpającego po ziemi sneackerheada.

Co jeszcze wydarzy się w sobotę? Między godziną 11:00, a 22:00 pierwszych 30 osób, które odwiedzi specjalnie przygotowany na ten dzień pop-up WS2 i zakupi buty P.O.D. otrzyma sneakersy w kolekcjonerskim pudełku wraz z pakietem itemów!

Warsztaty dla kreatywnych, zagraniczny line-up, WS2 pop-up store – to wszystko w warszawskim Niebie, które tego dnia zamieni się w P.O.D. Creative Space.

https://www.instagram.com/p/BmvaXdTAoAQ/?taken-by=teamhypetalk

Chcąc zgarnąć wejściówki na wieczorną imprezę należy jedynie odwiedzić stronę http://www.podcreativespace.pl/ i wykazać się refleksem – liczba miejsc ograniczona!

W najbliższych dniach warto też śledzić profil @teamhypetalk na Instagramie – chłopaki już niebawem wyjaśnią, co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach i sprawdzić się w roli kreatora. O tym, że warto wziąć udział w tym wydarzeniu, chyba nikogo nie trzeba przekonywać!

Bądźcie na bieżąco śledząc także wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/226933907972438/

Plakat wydarzenia adidas originals

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News