Twoja druga połówka kradnie ci w nocy kołdrę? Powstał „spinacz”, który rozwiąże ten problem

Parnterka próbująca wyrwać kołdrę parnterowi

Spanie w jednym łóżku ze swoją drugą połówką jest klasycznym przykładem sytuacji: oczekiwania kontra rzeczywistość. Miało być miło, przytulnie.

Miało to słowo klucz. Miało, ale niestety nie było. Najlepiej zrozumieją to pary śpiące pod jedną kołdrą. Wydawało się wam, że jest na tyle duża, że bez problemu się pod nią zmieścicie i właściwie mieliście rację. Dopóki wasz partner/partnerka, nie postanowiła przez sen zgarnąć całej kołdry dla siebie, a wy zostaliście bez niczego. Wszelkie próby odzyskania swojej połowy kołdry zwykle kończą się na bezskutecznej szarpaninie.

W trosce o wszystkich, którzy są notorycznie obdzierani z prawa do posiadania swojej części kołdry, powstał gadżet, który powinien ułatwić wam życie. Firma Cover Clamp zajmuje się produkcją spinaczy, których zadaniem jest trzymanie waszej kołdry tam, gdzie powinna być — po waszej stronie łóżka. Spinacz montowany jest pod materacem łóżka i ma powstrzymać przed kradzieżą kołdry nawet najbardziej zdeterminowanego złodzieja.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://youtu.be/GcrlBPFgonw

A może wy macie jakieś własne sposoby na bezkonfliktowe posiadanie jednej kołdry? Piszcie!

Zobacz także: Koniec zdrętwiałej ręki. Powstała poduszka do przytulania „na łyżeczkę”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News