Twój osobisty księżyc

Luna to stworzona przez tajwańską firmę Acorn Studio unikalna lampa, wyglądająca jak Księżyc w pełni. Projektanci zainspirowani majestatycznym pięknem nocnego nieba przenieśli je do naszych sypialni.

Firma Acorn Studio podjęła wyzwanie odmienienia nudnych i pospolitych przestrzeni. Pragnąc pobudzić wyobraźnię, przekroczyła konwencjonalne granice i nadała zwyczajnym pomieszczeniom magiczny wymiar. Teraz twój ulubiony kąt wypełnić może blask Księżyca. „Niech Luna oświetli przestrzeń i umysł” – mówią producenci.

Oświetlona od wewnątrz lampa emanuje rozproszonym, jasno-żółtym blaskiem o różnym natężeniu. Jej powierzchnie pokrywają niejednolite ciemne plamy, do złudzenia przypominające prawdziwe morza księżycowe (kratery wypełnione zestaloną magmą). Wszystkie produkty są ręcznie wykonane i jedyne w swoim rodzaju. Dostępne jest siedem rozmiarów, od 8 do 60 cm. Lampa zbudowana jest ze szklanego włókna i nietoksycznego lateksu, a autorzy wychwalają jej trwałość. Zapewniają, że jest odporna na wodę, ciepło i uderzenia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2

3

4

5

6

7

8

9

Księżyc to czarujący obiekt – tajemniczy, romantyczny, baśniowy. Luna z pewnością ucieszy wszystkich miłośników nocnego nieba (czego nie można powiedzieć o ich kieszeniach).

tekst | Agata Wojciechowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News