Twój chłopak to brodacz? Kup mu na święta lampki do zawieszenia na brodzie

broda ze świątecznymi lampkami

Jeśli Wasza druga połówka jest samcem alfa, szczęśliwym posiadaczem gęstej brody, mamy dla Ciebie gadżet, który wprowadzi go w prawdziwie świąteczną atmosferę.

Kilka lat temu prym zaczęły wieść mini-bombki do wieszania na brodzie. Ktoś postanowił jednak pójść krok dalej i skoro bombki, to dlaczego nie… świąteczne lampki? Marka Firebox wprowadziła do sprzedaży świąteczne światełka idealne dla brodaczy.

Pudełko ze swiatełkami do zawieszania na brodzie

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Lampki zasilane są na baterię, na tyle małą, że bezproblemowo można ją schować wśród włosów na brodzie. Oczywiście pod warunkiem, że jest na tyle gęsta. Bateria posiada klips, więc bez problemu da się ją przypiąć. Luzik.

To jednak nie koniec. Łańcuch światełek może świecić na 18 różnych kolorów w różnych układach i stylu mrugania. Kabel ma 90 centymetrów i jak wspomnieliśmy, jest zakończony miniaturową baterią i przełącznikiem z klipsem.

Sznurek z lampkami

Firebox ostrzega, żeby nie wychodzić jednak z tą ozdobą na zewnątrz, gdy pada, bo może Was spotkać niemiła niespodzianka w postaci zwarcia…

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News