Tutaj znikną wszystkie stresy

Zestresowany? Możesz wypić melisę, pójść na imprezę ze znajomymi albo wykrzyczeć się w rage roomie. Ale po co, skoro możesz odpocząć w SPA Księżnej Anny?

Tutaj  kosmetologia XXI wieku połączona jest z tradycją, dzięki której wiedza o pewnych składnikach przetrwała tysiące lat. Zioła, glinki, oleje, olejki eteryczne i sole od dawien dawna były podstawą przyrodolecznictwa, medycyny ludowej czy też medycyny klasztornej. Mieszanki czystych, naturalnych produktów oraz prastarych mądrości dają dziś możliwość stosowania wartościowych receptur.

1

Mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. Świetne miejsce, aby schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Lubisz wonne olejki i zioła, które wprawiają w stan błogości i relaksu? To zastaniesz niemal natychmiast po przekroczeniu progu.

Żywioły życia pozwolą odzyskać siły witalne i stać się piękniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem życia i oczyszczenia, przechodząc do ognia – rozgrzewającego i energetyzującego, poprzez ziemię – dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości i wyzwolenia.

5

W miejscu tym czekać będą na ciebie wyjątkowe rytuały pielęgnacyjno-upiększające otulone w niezwykły zapach oraz terapeutyczny dotyk sprzyjający głębokiemu relaksowi oraz odprężeniu. Kompleksową ofertę zamykają rytuały pielęgnacyjne dłoni oraz stóp i wyjątkowy świat masaży inspirowany technikami z całego świata. Dedykowane rytuały to: żywioł wody, żywioł ognia, żywioł ziemi oraz żywioł powietrza.

8

10

W tym całym stresie znajdź chwilę dla siebie i odpocznij należycie. Masz już swój typ w Spa Księżnej Anny? Więcej na: www.zamekryn.pl/spa.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News