Categories: moda

NOWY TURBOKOLOR

W sobotę, 30 sierpnia w kultowym Veteranie na Mokotowskiej 24, oprócz możliwości odświeżenia swojej szafy o rzeczy z  nowej kolekcji TURBOKOLOR (jesień-zima 2014), będziecie mogli spotkać przyjaciół  twórców marki z powodzeniem spełniających się w swoich pasjach.

Zaczynamy o 10:00 rano – do końca dnia, bezpłatnie brody i głowy strzygł bedzie „Butter Cut Barbershop” z Krakowa. Bez rezerwacji! 
Zaprezentujemy także niepublikowane zdjęcia autorstwa Bartka Wieczorka powstałe przy fotografowaniu kolekcji „Men with Dirty Hands”. Limitowana seria odbitek podpisanych przez autora będzie do nabycia w ciągu dnia. 

Z kolei panowie z Beardshop-u, będą dzielić się swoją specjalistyczną wiedzą na temat męskich kosmetyków i akcesoriów do włosów i brody. Będziecie więc mogli dowiedzieć się więcej, jak lepiej dogodzić swojej brodzie. Kosmetyki będzie można również zakupić na miejscu. Miedzy godziną 19:00 a 21:00 odbędzie się degustacja win „Dom Bliskowice”, zaskakująco dobrych trunków z Małopolski, które zaskoczyły już niejednego sommeliera w kraju i za granicą. O pomyśle, szczepach, które pokochały polski klimat opowie podczas degustacji współtwórca winnicy Maciek Sondij. 

Ale to jeszcze nie wszystko! Przez cały dzień (no tak bardziej od południa), będzie można ugasić pragnienie specjalnym dziełem ALEBROWAR i TURBOKOLOR. Uwarzyliśmy dla Was specjalną serię piwa India Pale Ale.
Tego dnia premierę będzie miała również nowa seria sitodruków od Pawła Swanskiego. Edycja limitowana do 30 sztuk. Do zakupienia również na miejscu, przez cały dzień. 

Wpadajcie licznie!

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Komentarze
5/5 - (1 vote)
kris

Recent Posts

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

2 godziny ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

5 godzin ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

8 godzin ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

2 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

2 dni ago

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

6 dni ago