NOWY TURBOKOLOR

TURBOKOLOR_PREMIERA_ZAPROSZENIE_mail

 
 

W sobotę, 30 sierpnia w kultowym Veteranie na Mokotowskiej 24, oprócz możliwości odświeżenia swojej szafy o rzeczy z  nowej kolekcji TURBOKOLOR (jesień-zima 2014), będziecie mogli spotkać przyjaciół  twórców marki z powodzeniem spełniających się w swoich pasjach.

Zaczynamy o 10:00 rano – do końca dnia, bezpłatnie brody i głowy strzygł bedzie „Butter Cut Barbershop” z Krakowa. Bez rezerwacji! 
Zaprezentujemy także niepublikowane zdjęcia autorstwa Bartka Wieczorka powstałe przy fotografowaniu kolekcji „Men with Dirty Hands”. Limitowana seria odbitek podpisanych przez autora będzie do nabycia w ciągu dnia. 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z kolei panowie z Beardshop-u, będą dzielić się swoją specjalistyczną wiedzą na temat męskich kosmetyków i akcesoriów do włosów i brody. Będziecie więc mogli dowiedzieć się więcej, jak lepiej dogodzić swojej brodzie. Kosmetyki będzie można również zakupić na miejscu. Miedzy godziną 19:00 a 21:00 odbędzie się degustacja win „Dom Bliskowice”, zaskakująco dobrych trunków z Małopolski, które zaskoczyły już niejednego sommeliera w kraju i za granicą. O pomyśle, szczepach, które pokochały polski klimat opowie podczas degustacji współtwórca winnicy Maciek Sondij. 

Ale to jeszcze nie wszystko! Przez cały dzień (no tak bardziej od południa), będzie można ugasić pragnienie specjalnym dziełem ALEBROWAR i TURBOKOLOR. Uwarzyliśmy dla Was specjalną serię piwa India Pale Ale.
Tego dnia premierę będzie miała również nowa seria sitodruków od Pawła Swanskiego. Edycja limitowana do 30 sztuk. Do zakupienia również na miejscu, przez cały dzień. 

Wpadajcie licznie!

 

(na podstawie materiałów prasowych)

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News