Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor

Chłopak w żółtej bluzie

Najnowsza kolekcja marki Turbokolor, reprezentowanej przez artystę Pawła Swanskiego, składa się z trzech, zupełnie odmiennych światów. Poznajmy je wszystkie!

Dla tych, co nie mieli przyjemności poznać Turbokolor, powiemy, że jest to marka z ponad 10-letnim doświadczeniem, założona przez wspomnianego już artystę Pawła Swanskiego. Od tamtego czasu styl oraz charakter marki ewoluował wiele razy. Dosłownie dorastała wraz z jej twórcą, którego twórczość przesiąkała design Turbokolor.

From escapism to enthusiasm to jeden ze sloganów marki, za którym podążamy, w który wierzymy i który naturalnie przenosimy na nasze produkty. Co za tym stoi, głównie wiadomość, aby nigdy nie porzucać nadziei oraz walczyć z przeciwnościami losu. To jest prawda życiowa, której nauczyła nas sztuka, deskorolka, czy różnie zwana ulica. Te trzy różne światy, jedna wspólna podstawa – ekspresja – mówi ekipa Turbokolor.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Podróżując dookoła świata, Swanski poznał wielu ludzi, którzy docenili jego entuzjazm, tak powstał do dziś istniejący #teamofenthusiasts, czyli grupa ludzi, znajomych ze świata deski oraz sztuki, którzy reprezentują Turbokolor na całym świecie.

Przechodząc do ich najnowszej kolekcji, na wiosnę/lato 2018. Pierwsza część kolekcji to Craft Keepers – ta linia odpowiada na potrzeby wszystkich kreujących, pracujących ręcznie, inaczej zwanych artystów, twórców. Jest to selekcja rzeczy zarazem roboczych, jak i eleganckich. Inspirowana vintagowymi ubiorami roboczymiL16 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor L11 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor L10 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja TurbokolorDruga odsłona kolekcji to Deck Crew. Tu zdecydowanie znajdziemy więcej inspiracji wojskowych. Wyrażenie Deck Crew nawiązuje do załogi na statku, między innymi lotniskowca. W tej linii znajdziemy najwięcej vintage rozwiązań czerpanych z użytecznych odzieży wojskowych. Tę charakterystykę ekipa Turbokolor wymieszała z teraźniejszym stylem deskorolkowym, czy też ulicznym. W ten sposób powstała idealna mikstura, która wpasowuje się w dzisiejsze trendy.

L18 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor L15 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor L14 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor

Ostatnia, największa część kolekcji to linia nazwana Simple Thread, jak sama nazwa wskazuje, jest ona bardziej basicowa od poprzednich odsłon kolekcji. Przeznaczona dla każdego użytkownika, pełna ciekawych grafik od Dyrektora Artystycznego Turbokolor – Swanskiego. Znajdziemy tu sprawdzone już bestsellery – proste produkty, klasyczne kroje!

Wszystkie rzeczy dostępne w ramach najnowszej kolekcji możecie kupić na stronie Turbokolor. L3 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor L9 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor L2 Trzy różne światy, jedna ekspresja: nowa kolekcja Turbokolor

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News