„Trzy paski” ustąpiły miejsca siatce: adidas Originals Deerupt

Nogi ubrane w buty adidasa z kratką na kraciastej podłodze

Z czym kojarzy Wam się siatka? Ze sztywnymi regułami, barierami? Jeśli tak, to zaraz zmienicie zdanie na jej temat, a to wszystko za sprawą nowego modelu buta adidas Originals. Poznajcie Deerupt!

Klasyczną siatkę, którą pewnie widzicie oczyma wyobraźni, adidas postanowił urozmaicić o kilka elementów. Dzięki wykorzystaniu kolorów, nowych wzorów, czy zmiany kilku linii powstał nowy model buta adidas Originals Deerupt, który zaskakuje minimalistycznym i nowoczesnym designem.

Halo, halo, a gdzie są trzy paski adidasa? No właśnie, nie ma! Marka świadomie zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego, na rzecz prostego konceptu opartego na mocnych kolorach i charakterystycznym elemencie – siatce okalającej zarówno podeszwę jak i całą cholewkę.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

FormatFactory503885 „Trzy paski” ustąpiły miejsca siatce: adidas Originals Deerupt

Deerupt to współczesne spojrzenie na dziedzictwo adidas, zrealizowane w zupełnie nowym stylu. Czy widzieliście, że charakterystyczna siatka występowała już w podeszwach butów biegowych z przełomu lat 70 i 80.? Była znakiem rozpoznawczym modelu Marathon Training.

W 2018 roku adidas Originals podkreśla rolę nowych konceptów i dopasowuje je do potrzeb nowoczesnych odbiorców. Futurystyczna dzianinowa cholewka, pokryta elastyczną siatką i ultralekka konstrukcja buta Deerupt zapewniają najwyższy stopień dopasowania do stopy i wyjątkowy komfort użytkowania.

FormatFactory503884 „Trzy paski” ustąpiły miejsca siatce: adidas Originals Deerupt

Pierwsze kolorystyki modelu adidas Originals Deerupt będą dostępne od 22 marca m.in w sklepach stacjonarnych adidas, za pośrednictwem strony internetowej: https://www.adidas.pl/deerupt. Cena: 399 zł

Aby być na bieżąco śledźcie także profil adidas Orginals na Instagramie, a także obserwujcie hasztagi #adidasOriginals i #DEERUPT.

FormatFactory503889 „Trzy paski” ustąpiły miejsca siatce: adidas Originals Deerupt FormatFactory503890 „Trzy paski” ustąpiły miejsca siatce: adidas Originals Deerupt FormatFactory503886 „Trzy paski” ustąpiły miejsca siatce: adidas Originals Deerupt

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News