Trzy dni wypełnione elektroniką w jednym z największych zabytków w Europie. Co wiemy o Interior 2019?

Wnętrze klasztoru

Cysterski zespół klasztorny w Lubiążu jest jednym z największych zabytków tej klasy w Europie, będący jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Opactwo to nazywane jest arcydziełem śląskiego baroku.

Klasztor posiada bardzo bogatą historię, nie tylko sakralną, ale również muzyczną, ponieważ przez ostatnie kilkanaście lat odbywało się tam wiele ważnych wydarzeń.

Już 23 sierpnia muzyka elektroniczna powróci w mury klasztoru, w odświeżonej, nowoczesnej odsłonie, a odpowiedzialny za to będzie kolektyw Revive. Podczas trzech dni odbędzie się ponad 50 występów polskich i zagranicznych artystów, a sceny będą usytuowane zarówno wewnątrz klasztoru, jak i na jego dziedzińcu. Ponadto odbędą się warsztaty, wernisaże, zwiedzanie klasztoru oraz wspólne zajęcia na świeżym powietrzu, a to wszystko uzupełnione najwyższej klasy nagłośnieniem Funktion One i efektami audiowizualnymi.

Podczas trzech dni festiwalu ani przez chwilę nie zabraknie atrakcji i emocji. Występy headlinerów i część stricte muzyczna odbywać się będzie w nocy, natomiast za dnia każdy z uczestników będzie mógł zdecydować czy bawić się nadal na nieco oddalonej od klasztoru scenie dziennej, czy udać się na jeden z warsztatów, czy wernisaży.

Na terenie wydarzenia dostępne będą: pola namiotowe z możliwością wynajęcia namiotu, prysznice, food tracki i strefy chill.

Dotychczas ogłoszeni artyści to powiew świeżości dla polskiej sceny oraz światowe premiery: Perc & Ansome hybrid live, Neon Chambers: Kangding Ray + Sigha, Inigo Kennedy b2b Stephanie Sykes, Marco Shuttle b2b Pessimist, Flora live: Varg + AnnaMelina, Sstrom live, Volruptus live, Torn Relics live: Rommek + Aimee Mullen, Schacke, Ulwhednar live: Anthony Linell + Varg, Avalon Emerson, Giorgio GIgli, Sigha b2b Błażej Malinowski, Michał Wolski

Nie zwlekajcie zatem i klikajcie po więcej informacji tutaj.

View this post on Instagram

Klasztor Cystersów to miejsce, którego magia inspiruje nas od wielu lat. Część naszej grupy stawiała tu pierwsze festiwalowe kroki i wkraczała w świat muzyki elektronicznej, a pozostali odkryli to miejsce w kwietniu tego roku. Wszyscy zgodnie nie mamy wątpliwości, że jest to idealna przestrzeń do ekspresji dla naszego kolektywu i wielu wspaniałych artystów, którzy dołączyli do line-upu. Nie możemy się doczekać by godnie Was ugościć! To dobry moment by przedstawić Wam partnerów wydarzenia, bez których na pewno byłoby nam trudno podjąć tak duże wyzwanie. Dziękujemy za wsparcie marce Perła, Burn Energy Drink, On Lemon Polska oraz naszemu ukochanemu klubowi 999, któremu oddaliśmy część naszej duszy! Korzystając z okazji, przedstawiamy Wam kilka faktów dotyczących pierwszej edycji Interior 2019 / Klasztor Cystersów: >od wydarzenia dzieli nas 51 dni >na pierwszej edycji bawimy się na trzech scenach, dwie z nich umiejscowione będą na zewnątrz, a jedna wewnątrz (kościół Klasztoru Cystersów). Wszystkie wyposażone w niezawodny sound system Funktion-One. >2 pula karnetów jest wyprzedana w 80% i zamyka się 12 lipca. Wlotki dostępne za pośrednictwem Biletomat.pl – bilety online, Going.,GoOut i BiletProsze.pl >Lubiąż mieści się zaledwie 50km od Wrocławia, a my nie pozostawimy Was bez transportu. Do Klasztoru będą kursować busy, to będzie łatwiejsze niż się Wam wydaje! Info już wkrótce… >na miejscu będzie czekać na Was pole namiotowe z food truckami, prysznicami, dostępem do prądu, depozytem, możliwością wypożyczenia namiotu i kilkoma innymi udogodnieniami. Bilety na camp są dostępne w tych samych bileteriach co karnety >dodatkową atrakcją wydarzenia będzie wystawa sztuki Revive Is Art x Interior oraz scena dzienna umiejscowiona nad rzeką: Revive Fatality x Interior. Kolejne atrakcje ogłosimy w ciągu najbliższych kilkunastu dni. #interior #interiorfestival #klasztor#klasztorcystersow #revive #funktionone #electronicmusic #festival #summer @onlemonpolska @browarperla @burn_energy @999xwarsaw @going.app @gooutpl @biletomat.pl @biletproszepl

A post shared by Revive (@revive.rvv) on

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera