Trzy dni wypełnione elektroniką w jednym z największych zabytków w Europie. Co wiemy o Interior 2019?

Wnętrze klasztoru

Cysterski zespół klasztorny w Lubiążu jest jednym z największych zabytków tej klasy w Europie, będący jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Opactwo to nazywane jest arcydziełem śląskiego baroku.

Klasztor posiada bardzo bogatą historię, nie tylko sakralną, ale również muzyczną, ponieważ przez ostatnie kilkanaście lat odbywało się tam wiele ważnych wydarzeń.

Już 23 sierpnia muzyka elektroniczna powróci w mury klasztoru, w odświeżonej, nowoczesnej odsłonie, a odpowiedzialny za to będzie kolektyw Revive. Podczas trzech dni odbędzie się ponad 50 występów polskich i zagranicznych artystów, a sceny będą usytuowane zarówno wewnątrz klasztoru, jak i na jego dziedzińcu. Ponadto odbędą się warsztaty, wernisaże, zwiedzanie klasztoru oraz wspólne zajęcia na świeżym powietrzu, a to wszystko uzupełnione najwyższej klasy nagłośnieniem Funktion One i efektami audiowizualnymi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/B0BvpkGoVPY/

Podczas trzech dni festiwalu ani przez chwilę nie zabraknie atrakcji i emocji. Występy headlinerów i część stricte muzyczna odbywać się będzie w nocy, natomiast za dnia każdy z uczestników będzie mógł zdecydować czy bawić się nadal na nieco oddalonej od klasztoru scenie dziennej, czy udać się na jeden z warsztatów, czy wernisaży.

Na terenie wydarzenia dostępne będą: pola namiotowe z możliwością wynajęcia namiotu, prysznice, food tracki i strefy chill.

Dotychczas ogłoszeni artyści to powiew świeżości dla polskiej sceny oraz światowe premiery: Perc & Ansome hybrid live, Neon Chambers: Kangding Ray + Sigha, Inigo Kennedy b2b Stephanie Sykes, Marco Shuttle b2b Pessimist, Flora live: Varg + AnnaMelina, Sstrom live, Volruptus live, Torn Relics live: Rommek + Aimee Mullen, Schacke, Ulwhednar live: Anthony Linell + Varg, Avalon Emerson, Giorgio GIgli, Sigha b2b Błażej Malinowski, Michał Wolski

Nie zwlekajcie zatem i klikajcie po więcej informacji tutaj.

https://www.instagram.com/p/BzfJNDDB_uE/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News