Trzeci wymiar mody na kolejnym warszawskim GGC Fash&Tech

Już 22 października o 19:00, w warszawskim Google odbędzie się kolejny GeekGoesChic Fash&Tech. Tym razem tematem przewodnim będzie „trzeci wymiar mody”. Trzeci wymiar mody – 3rd dimension of fashion – to jeden z najbardziej „gorących” tematów, dotyczących nowych technologii w tej branży.

Druk 3D czy hologramy, już od kilku lat są testowane przez marki, takie jak Ralph Lauren, Burberry czy Iris van Herpen. W ostatnich miesiącach dołączyły do nich rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, z których także korzysta się w modzie coraz częściej. Między innymi na te tematy rozmawiać będą prelegenci najbliższego GGC Fash&Tech, które odbędzie się 22 października o godzinie 19:00 w warszawskiej siedzibie Google rzy ul. Emilii Plater 53, na 7 piętrze, w sali Tech-Talks.

GGC Fash&Tech to cykliczne spotkania, które odbywają się w Krakowie oraz w Warszawie. Jest to już 7 warszawskie GGC Fash&Tech Meetup. Cykl został zapoczątkowany w listopadzie 2014 w krakowskim hub:raum. Organizatorką i inicjatorką spotkań jest Kasia Gola, założycielka bloga GeekGoesChic.Co, na łamach którego pisze o nowych technologiach w modzie. Partnerem spotkań w Warszawie są Allegro oraz Google. Nasza internetowa redakcja objęła patronat medialny nad cyklem.

Spotkania mają formę zamkniętą – aby wziąć udział, należy wypełnić formularz: http://goo.gl/forms/zlL51MQNYG

GeekGoesCHIC_FashTech_RETAIL219

GGC Fash&Tech Wawa#7: 3rd dimension of fashion

Data: 22 października 2015, godzina: 19:00. Miejsce: Google Polska, Warsaw Financial Center, VII p, Sala: TechTalk. Emilii Plater 53, Warszawa.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News