Trzech mężczyzn zostało oskarżonych o spowodowanie śmierci Maca Millera

Mężczyzna w czapce i kapturze

Mężczyźni po niedawnym aresztowaniu zostali oficjalnie oskarżeni o spowodowanie śmierci młodego rapera.

28-letni Cameron James Pettis, 46-letni Stephen Stevie Walter oraz 36-letni Ryan Reavis zostali oskarżeni o spiskowanie i sprzedaż kokainy, oraz pigułki z fentanylem i oksykodonem, które doprowadziły do śmierci Millera we wrześniu 2018 roku.

Trio było już wielokrotnie oskarżane o przestępstwa narkotykowe, a Pettit i Walter otrzymali dodatkowo zarzuty związane z posiadaniem broni.

Akt oskarżenia zawiera dwa zarzuty, które oskarżają mężczyzn o odpowiedzialność za śmierć Maca Millera – spisek i zarzut dystrybucji narkotyków. Wcześniej Pettit i Walter byli już oskarżani o handel narkotykami, jednak aktualne oskarżenie mówi, że ich zachowanie doprowadziło do śmierci – czytamy w oświadczeniu prokuratora Stanów Zjednoczonych.

Według doniesień, Walter rzekomo dostarczył pigułki, które Pettit sprzedał raperowi, a Reavis działał jako pośrednik w transakcji. 5 września Pettit sprzedał raperowi kokainę, Xanax i 10 tabletek oksykodonu z fentanylem. Raper dwa dni później został odnaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

Kolejne zarzuty wobec mężczyzn mają pojawić się już 10 października.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News