Trend na jedzenie online

PizzaPortal.pl przygotował raport dotyczący polskich zwyczajów i trendów w zamawianiu jedzenia online w 2013 roku. Raport powstał na podstawie zamówień składanych w ponad 2500 restauracjach, jakie istnieją na portalu i stanowi podsumowanie najpopularniejszych potraw zamawianych przez Polaków zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje mobilne PizzaPortal.pl.

Bez wątpienia największym faworytem jest kuchnia włoska, a najpopularniejszym daniem pizza, która zamawiana była w 2013 w 79% przypadków. Najpowszechniejszym rodzajem pizzy jest kompozycja własna, następnie Margherita, a za nią Capriciosa. Drugie miejsce spośród najbardziej lubianych kuchni, była kuchnia chińska, a za nią kuchnia polska.

Spośród użytkowników PizzaPortal.pl 71% stanowią mężczyźni, a 29% kobiety, a wśród miast, najaktywniejszym miastem na portalu jest Kraków, którego mieszkańcy najczęściej zamawiali jedzenie w poprzednim roku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Bardzo popularne i na czasie jest zamawianie jedzenia przez aplikacje mobilne PizzaPortal, które dostępne są w 3 systemach operacyjnych: Android, iOS oraz Windows Phone. Dzięki temu jedzenie zamawiać można szybko i wygodnie w dowolnym miejscu – na uczelni, w tramwaju, autobusie albo parku, a jedzenie zamówić można na wybraną godzinę i miejsce. W poprzednim roku liczba wejść na stronę przez aplikacje mobilne PizzaPortal.pl zwiększyła się o 176%, a liczba zamówień wzrosła o ponad 500%.

 

pp_googleplay2_red

Dlaczego warto zamawiać jedzenie online?

To pytanie nurtuje wiele osób. Wiele jest obaw związanych m.in. z problemami w komunikacji, prowizją pobieraną przez dany serwis online albo wynika z przyzwyczajenia do ulubionej restauracji. Jednak zamawianie jedzenia przez telefon staje się coraz mniej popolarne na rzecz składania zamówień przez Internet.

Dużą zaletą jest to, że w jednym miejscu znaleźć można rozmaite restauracje z różnymi kuchniami świata. Nie trzeba wyszukiwać ulotek ani pytać Google, gdzie w okolicy można zjeść dania kuchni japońskiej albo meksykańskiej. Do tego na PizzaPortal.pl nie jest pobierana żadna opłata dodatkowa za zamówienie. Użytkownik płaci jedynie za posiłek oraz dowóz w wybrane miejsce, a więc ceny są takie same, jak w restauracji.  Bardzo dużym udogodnieniem jest możliwośćpłatności online. Nie trzeba mieć przy sobie gotówki, aby zjeść coś smacznego, wystarczy zapłacić kartą albo przelewem.

Bogaty wybór kuchni, możliwość płatności online, duża oszczędność czasu, liczne promocje i rabaty oraz możliwość wystawienia opinii o lokalu, to tylko kilka z licznych zalet zamawiania jedzenia przez serwis PizzaPortal.pl.

Aby uzyskać więcej informacji można wejść na stronę www albo śledzić profil serwisu na Facebooku, i być na bieżąco z akcjami promocyjnymi i konkursami.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News