Trashtag challenge. W sieci pojawiło się nowe wyzwanie, które ma na celu ratowanie środowiska

Śmieci i mężczyzna je zbierający

Wyzwania pojawiające się w mediach społecznościowych stały się odskocznią od naszej wirtualnej codzienności, chociaż mało kiedy przynosiły one komuś faktyczną korzyść.

Zasady Trashtag Challenge są proste, a korzyści z przystąpienia do wyzwania mogą być ogromne. Szczególnie dla naszej planety. Wszystko, czego potrzebujecie to worki na śmieci, parę rękawiczek i chęć do sprzątania. Następnie udajecie się do zaśmieconej lokacji w okolicy, którą chcecie posprzątać i robicie jej zdjęcie w stanie pierwotnym. Potem drugie, z zebranymi śmieciami. Wstawiając zdjęcie na Facebook, Instagram czy Twitter dodajecie hasztag #trashchallenge.

Chociaż sam ruch został zapoczątkowany już w 2015 roku, to dopiero ostatnie tygodnie przyniosły mu ogromny sukces, zbierać we wszystkich mediach społecznościowych ponad 25 tysięcy postów #TrashChallenge.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To co, może, zamiast pokazywać to, jak się zmieniliśmy w ciągu ostatnich 10 lat, lub pokazywać postęp wynikający z naszych odwiedzin na siłowni, zrobimy coś dobrego dla planety?

Zobacz również: Najsmutniejszy 10-Year Challenge, jaki zobaczycie. Jak się zmieniła nasza planeta?

https://www.instagram.com/p/Bu8KW56nouA/

https://www.instagram.com/p/Bu7yM8wnOzf/

https://www.instagram.com/p/Bu7w47vF_wm/

https://www.instagram.com/p/Bu7K3YuhaUT/

https://www.instagram.com/p/Bu3lYSQBzTN/

https://www.instagram.com/p/Bu0-a4GjNap/

https://www.instagram.com/p/BuzNNCfHRB2/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News