Trasa koncertowa Young Stars On Tour 2020

Najbardziej wyczekiwana trasa koncertowa 2020 roku, zaplanowana jest na wiosnę i obejmuje 6 Polskich miast. Muzyczna energia pojawi się w Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i w Warszawie.

Niesamowity wokal, brzmienie i talent, których gwiazdom trasy Young Stars On Tour z pewnością nie brakuje! Skład oprawy artystycznej to przede wszystkim imponujący i najpopularniejsi artyści młodego pokolenia. Ich świeży i nowoczesny wizerunek odpowiada za wciąż rosnącą popularność i stale powiększające się grono fanów. To niepowtarzalna okazja, która pozwoli zobaczyć i usłyszeć energiczne show debiutantów i wokalistów o ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym.
W kilku miastach, ale po raz pierwszy w Polsce, pojawią się artyści, którzy zawładnęli sceną muzyczną w ostatnich latach czy miesiącach. Wokal nieocenionej Sylwii Lipki trafi na scenę podczas wydarzenia z okazji trasy koncertowej Young Stars On Tour w Gdańsku! Na scenie towarzyszyć jej będzie zespół RoadTrip, który jest rozpoznawalny w całej Europie jako najbardziej pożądany koncertowo boysband. Tak wielkie wydarzenie z pewnością zapisze się na kartach scenicznej historii i skupi całą estradę gwiazd, które przejęły rynek muzyczny młodego pokolenia.
Do lineup’u należą również tacy artyści jak Kaia Jabłońska, Olivia Klinke, Agata Gładysz czy Bartek Kaszuba. Za każdym razem rozgrzewają tłum przybyły na koncert do czerwoności, mnożąc koncertowo-muzyczną energię nie tylko pomiędzy swoich fanów i wiernych słuchaczy. Ich wokal i brzmienie utworów przyprawi o zachwyt wszystkich, którzy spotkają się na Young Stars On Tour z ich twórczością. Po raz kolejny będziemy mogli się przekonać o świetności niezastąpionego Obi i TKM&Marikonanne, którzy pewnie wkroczą na koncertową scenę ze swoimi najbardziej popularnymi wśród słuchaczy utworami. Trasa koncertowa Young Stars On Tour to kopalnia skarbów, która pozwoli wszystkim wyłowić znakomite perły muzyczne, o których trzeba mieć pojęcie. Na scenę debiutantów zaproszono najbardziej obiecujących artystów, którzy pozwolą spojrzeć na muzykę z nowej, świeżej strony.
Długo wyczekiwanej wiosny w klubie koncertowym B90 w Gdańsku, wystąpią debiutanci: Julia Bińczyk, Sandra Czuraj i Aleksander Kępka. To nie koniec wspaniałych wieści – trasa Young Stars On Tour to połączenie najnowszego brzmienia i najpopularniejszych youtuberów. Wśród gwiazd wokalu pojawią się również Dominik Rupiński, Filip Kłoda, Dominik Łupicki i Zosia Gajewska.

Gdzie kupić bilety na koncerty Young Stars On Tour 2020 ?
Bilety na wydarzenie, które zapisze się na łamach internetu i najbardziej efektywnych wydarzeń roku 2020 są dostępne w dedykowanych miejscach. Ich ilość jest ograniczona, a same bilety wyjątkowo pożądane przez wszystkich fanów muzyki i najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Young Stars On Tour już wiosną bieżącego roku, bilety dostępne na https://empikbilety.pl/ i platformie Going. Najwygodniejsza forma nabycia to zainstalowanie aplikacji mobilnej goingapp lub bezpośredni zakup w salonach stacjonarnych Empik.

Artykuł Sponsorowany

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera