TQILA: grupa LGBT, która walczy z terroryzmem

Logo organizacji TQILA, ktora broni srodowisk LGBT w Syrii i na bliskim wschodzie. Czarny maszynowy karabin AK47 na rozowym tle. Nad nim umieszczone w kółku A.

Nazywają się Buntem Homoseksualistów i Armią Wyzwolenia. Są oddziałem międzynarodowych rewolucjonistów – ochotników, którzy podjęli walkę z siłami w północnej Syrii. Grupa ostała powołana w tym tygodniu, aby chronić praw i tożsamość swoich bojowników. TQILA (wymawiane jako Tequila) nie podała jeszcze żadnych istotnych informacji na temat swojego oddziału. Wiadomo, że należący do niej ochotnicy pochodzą z różnych krajów i grup etnicznych Bliskiego Wschodu.

W swoim oświadczeniu grupa przedstawia się jako towarzystwo LQBTQI + innych osób, które próbują rozbić binarny podział płci oraz przyśpieszyć rewolucję seksualną. Logiem grupy jest czarny karabin maszynowy znany szerzej jako AK-47 na różowym tle. W sądach kontrolowanych przez ISIS, homoseksualism jest przestępstwem karanym śmiercią.

Formacja szczegółowo opisała, jak z przerażeniem patrzyła na faszystowskie i ekstremistyczne siły atakujące i bezlitośnie mordujące homoseksualną część społeczeństwa powołując się na to, że są chorzy i nienaturalni.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Obrazki gejów zrzucanych z dachów, ukamienowanych przez Daesh były czymś, na co nie mogliśmy dłużej bezczynnie patrzeć. – dodali.

Według nowopowstałej grupy, która militaryzuje środowisko LGBT, samooobrona jest prawem i obowiązkiem naszej wspólnoty, a także innych ludzi, którzy stoją w obliczu ucisku, dominacji i wyzysku.

Co więcej, TQILA twierdzi, że istnieje rewolucja w Rajova, czyli regionie w północnej części Syrii. Walka ponoć dalej toczy się w miejscowości Rakka, gdzie Syryjskim Siłom Demokratycznym udało się zabezpieczyć kilka dzielnic. Przejęcie tego miasta byłoby poważnym ciosem wymierzonym w Siły Demokratyczne.

Podsumować można to sloganem grupy, nazywanej TQILA, czyli Strzelać! Pedały zabiją faszystów.

Zdjecie żołnierzy-ochotników, ktorzy trzymaja flagi srodowiska LQBT oraz transparent z haslem these faggots kil facists. W tle widac miasteczko Syrii, ktore jest dotkniete wojną i zniszczeniem. Zdjecie oswiadczenia grupy TQILA. Widać napisany przez nich tekst oraz dwa logotypy.

Tekst: Jakub Paciorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News