Categories: wydarzenia

Towary w inkubatorze

Towary to przestrzeń stworzona z myślą o kreatorach mody, twórcach sztuki użytkowej i producentach żywności. To doskonałe miejsce do zaprezentowania swoich prac i podkreślenia odrębności. W dawnym magazynie tkanin – Art_Inkubator prace wystawców podzielone będą na cztery tematyczne kategorie: towaryWierzchnie, towaryUżytkowe, towaryApetyczne oraz  towaryMałe.

Towary Wierzchnie – strefa kreatorów mody, w której znajdziemy kolekcje ubrań, ręcznie robioną biżuterię, a także torby, plecaki, portfele i dodatki. Stanowią miejsce, w którym definicja oryginalności zostanie określona na nowo.

Towary Użytkowe – kategoria stworzona dla twórców sztuki użytkowej. Polscy reprezentanci designu wystawią meble, wyroby ceramiczne i lampy, a więc przedmioty codziennego użytku.

Towary Apetyczne – gastronomiczna strefa skupi lokalnych piekarzy, cukierników oraz sadowników. Towary Apetyczne zapewnią zdrową, ekologiczną żywność a regionalnym akcentem. W szerokiej ofercie strefy gastronomicznej również miłośnicy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej znajdą coś dla siebie.

Towary Małe – strefa kreatorów tworzących z myślą o najmłodszych. Oprócz produktów przeznaczonych dla dzieci, to również miejsce, w którym najmłodsi będą mogli spędzić bezpiecznie czas pod nieobecność rodziców. W świetlicy profesjonaliści zadbają nie tylko o bezpieczeństwo pociech, ale także o ich dobrą zabawę.

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago