Torebki wyszywane koralikami. Prawdziwy hit, czy raczej kit?

Dziewczyna trzymająca torbekę z koralików

Te torebki pokochały tysiące it-girls. To już kolejny sezon, kiedy dziewczyny z całego świata noszą torebki wyszywane koralikami. Są dość ekstrawaganckie. Podobają się Wam?

Damskie torebki wyszywane dziesiątkami tysięcy koralików powstawały w najsłynniejszych pracowniach. Najstarsze pojawiły się już na początku XIX wieku zarówno na terenie Rosji, Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Zazwyczaj były niewielkich rozmiarów. Miała się tam zmieścić przede wszystkim pomadka, puder i kilka monet.

Dziewczyna trzymająca torebkę z różowych koralików

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W późniejszym czasie torebki z koralików pojawiały się wielokrotnie. Każda z nas zapewne pamięta je z szafy babci czy mamy.

Teraz takie torebki wracają na ulice. Potrafią być kiczowate, ale także przypominać prawdziwe dzieła sztuki. Przywrócenia do łask koralikowych torebek, może sobie przypisać brytyjska marka Shrimps. Pokazanie modelu Antonia bag wystarczyło, aby znane gwiazdy i influencerki zapragnęły ją mieć w swoich garderobach. Następnie równie sporą popularnością zaczęła cieszyć się torebka Ma Cherie Bag od Susan Alexandra. Wariacji kolorystycznych i wzorów jest cała masa.

Dzięki temu, że torebki z koralików stały się must havem tego sezonu, wiele marek i sieciówek zaczęło je sprzedawać. A Wam jak podobają się koralikowe torebki?

Torebka z koralików Torebka z koralików IMG 0006 Torebki wyszywane koralikami. Prawdziwy hit, czy raczej kit? IMG 0005 Torebki wyszywane koralikami. Prawdziwy hit, czy raczej kit? Torebka z koralików IMG 0003 Torebki wyszywane koralikami. Prawdziwy hit, czy raczej kit?

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News