Torebka Balenciagi z kotkiem i pieskiem: czy jest coś słodszego?

Czarna torebka z printem z kotem i psem

Odpowiemy od razu na pytanie: na pewno cena nie jest słodka! Balenciaga postanowiła zaskoczyć swoich fanów i wypuściła torebkę z printem, której nikt by się nie spodziewał.

Chociaż jakiś czas temu Balenciaga zaskoczyła swoich fanów projektem kozaczków z printem rodem z dziecięcej pościeli, to chyba nikt nie sądził, że marka postanowi przekroczyć tę granicę i wypuścić kolejny printowy projekt. A jednak.

Kozak z printem przedstawiającym zwierzęta

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Najnowsza czarna mini-torebka od Balenciagi została udekorowana printem z przytulającym się pieskiem i kotkiem. Chociaż torebka nie szokuje swoimi wymiarami, to powinna pomieścić wszystkie małe przydasie każdego, kto pragnie ją zakupić.

Torebka została wykonana z gładkiej, czarnej skóry i jest zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada dodatkową kieszeń z tyłu i regulowany pasek zapewniający możliwość noszenia torebki w praktycznie dowolny sposób. Słodka grafika znajduje się z przodu i jest uzupełniona logotypem Balenciagi powyżej.

Przejdźmy do tego mniej słodkiego aspektu. Torebka jest już do kupienia na mytheresa.com a jej koszt to 1250 USD. Ale czyż nie jest tak, że za słodkie pieski i kotki możemy zapłacić każdą cenę?

Czarna torebka z printem z kotem i psem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News