Tommy Four Seven & Henry Saiz @ 1500m2

Tommy Four Seven to człowiek odpowiedzialny za rekordowo długie sety, w tym 12 godzinny w berlińskim Berghain. Jego muzykę charakteryzują ciężkie brzmienie, niezwykłe umiejętności techniczne i własne nagrania oparte na field recording’u. 

W 2008 przeprowadził się z Londynu do Berlina, by wkrótce stać się czołową postacią wytwórni Chrisa Liebinga – CLR Records. W przemysłowej dzielnicy otworzył swoje studio, które wykorzystuje do tworzenia ostrych i niezwykle ciężkich dźwięków. W 2011 roku ukazał się jego album “Primate”, który uświadomił krytyków muzycznych, że mają oni do czynienia z jednym z najciekawszych artystów techno ostatnich lat.  Na swoim koncie ma nietuzinkowe remiksy dla Lucy i Traversable Worhmole Tommy. Jego utwory zyskały uznanie i były remiksowane m.in przez takie postacie jak Robert Hood, Regis, Sigha czy Speedy J.

Henry Saiz to odkrycie Johna Digweeda, który zwrócił uwagę na jego pierwsze numery wydane przez Global Underground i Paradigm Musik Imprints. Dzięki niemu w 2009 roku wydał w Bedrock remix utworu Guy’a J’a, który przez wielu dziennikarzy i krytyków został okrzyknięty najlepszym kawałkiem roku.  To nie koniec wyróżnień, bo prowadzony przez niego label Naturasonoris w 2011 roku został uznany przez Deejay Magazine za najlepszą wytwórnię roku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W 2014 ukazał się jego drugi album “Reality Addendum”. To piękna muzyczna podróż po gwiazdozbiorach elektroniki, pełna egzotycznych i hipnotycznych dźwięków. Głębokie wokale łączą się na niej z niesamowitym groovem, a luz wybrzmiewa z każdego z 9 dostępnych na tej płycie utworów.

Sprawdź ich sety już w piątek w klubie 1500m2!

Więcej informacji znajdziesz: https://www.facebook.com/events/1478601685727028

 

 

Źródło | Materiały prasowe

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News