Tommy Cash wraca z nowym singlem i zapowiada 3 koncerty w Polsce

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów najbardziej ekscentrycznego Estończyka, czyli Tommy’ego Casha. Nowa płyta artysty ¥€$ pojawi się już 30 listopada, a sam Tommy powróci w 2019 do Polski z trzema koncertami.

To właściwie potrójne święto dla fanów Tommy’ego: data premiery płyty, koncerty i… nowy singiel! Kawałek zatytułowany X-RAY właśnie ujrzał światło dzienne i możecie go posłuchać i zobaczyć powyżej!

Tommy Cash naprawdę nazywa się Tomas Tammemets i pochodzi z Estonii. Urodził się w 1991 roku – ostatnim roku trwania Związku Radzieckiego. Na jego twórczość silne wpłynęło dziedzictwo kultury rosyjskiej, którą raper zręcznie łączy z wpływami zachodnimi. Tommy stworzył swój własny, niepowtarzalny styl i zapoczątkował nowy nurt post-soviet rap, który to wpłynął także na sztukę uliczną i wizualną.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Post-sowiecki król dziwactw: 5 klipów Tommy’ego Casha, które trzeba zobaczyć

Dzięki swojemu ekscentrycznemu wizerunkowi i znakomitym trapowym numerom zyskał rozgłos na całym świecie, a jego piosenki takie, jak Winaloto, czy Pussy Money Weed stały się globalnymi hitami. Tommy Cash znany jest również ze świetnie wyprodukowanych, ale dziwacznych klipów, które viralowo rozchodziły się po sieci, a ich oglądalność sięgnęła dziesiątek milionów.

Artysta wystąpi w Polsce w trzech miastach. Wyjmujcie kalendarze i notujcie:

Bilety dostępne na fource.pl, goout.pl, eventim.pl, biletomat.pl, ticketmaster.pl i w Empikach.

FB ad Tommy Cash COMBO Tommy Cash wraca z nowym singlem i zapowiada 3 koncerty w Polsce

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News