„To nie jest zabawne, to chore”: youtuberzy z USA o Jakóbiaku

Mężczyzna z dziwnym grymasem twarzy

Znani youtuberzy ze Stanów Zjednoczonych opublikowali 18-minutowy filmik, w którym komentują „moc wizualizacji” Łukasza Jakóbiaka, nie zostawiając na polskim „coachu” suchej nitki.

Ethan i Hila Klein prowadzą jeden z najpopularniejszych kanałów YouTube w Stanach Zjednoczonych — h3h3Productions. Wspomniany filmik, zatytułowany Polish Guru Fakes Being on the Ellen Show, został opublikowany wczoraj, ale już ma ponad milion wyświetleń.

Musisz zrozumieć, że są pewne granice, nie można w ten sposób stalkować ludzi, to jest po prostu przerażające. Jesteś chory, jesteś cholernie przerażający, jesteś stalkerem  — mówi  Ethan.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Youtuberzy komentują kolejne sceny z opublikowanego 3 marca filmu Visualization Level Up – Me and Beata! My way to reach Ellen!, w którym nasza — niekoniecznie duma narodu — chwali się fejkowym występem w programie The Ellen Show. Jakóbiak wynajął aktorkę, przygotował studio wyglądające tak, jak oryginalna, a nawet wyprodukował kubki z logo programu. Wszystko po to, aby Ellen go zobaczyła i zaprosiła do swojego programu.

Od pierwszych minut filmiku h3h3Productions, Ethan i Hila są po prostu przerażeni tym pomysłem. To ma być Ellen? To jest jakaś nieco grubsza, spłukana, wyrzucona na bruk wersja Ellen, człowieku, ogarnij się. Oczywiście z kolejnymi minutami, gdy okazuje się, że Jakóbiak ma swoim koncie więcej stalkingowych dokonań, jak lot w jednym samolocie obok piosenkarki Anastacia, czy próby zwrócenia uwagi Lady Gagi, youtuberzy wspólnie stwierdzają jedno: Co to ma być? Siedzisz w nieprawdziwym studio, wszystko jest sztuczne i myślisz, że to prawda? To nie jest prawda, a ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jeśli Ellen to zobaczy, to jedno jest pewne: nigdy cię nie zaprosi.

Na szczęście, jako naród nie zostaliśmy zlinczowani, a wręcz przeciwnie: otrzymaliśmy wyrazy współczucia od twórców kanału:

Komentarz z kanału h3h3Production

Dziękujemy h3h3Productions za zrozumienie, ale być może powinniśmy jednak rozpocząć akcję Polska przeprasza za istnienie Łukasza Jakóbiaka.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News