Categories: miastoorientuj się

To, co widzisz na tym obrazku, może powiedzieć wiele na temat twojej osobowości

Dziwaczne iluzje optyczne – wszyscy znamy ten temat. Dzisiaj znaleźliśmy dla was obrazek, który według psychologów, może powiedzieć wiele o tym, kim jesteście.

Możliwości jest wiele, a żadna z nich nie jest dobra lub zła. Według ekspertów z Wake Up Your Mind, obraz który widzicie patrząc na obrazek wyróżniający tego artykułu, zależy od tego, jak bardzo elastyczni wobec innych ludzi jesteśmy i jak bardzo ulegamy ich wpływów.

Jesteście ciekawi wyników? To przechodzimy do sedna.

Jeśli patrząc na powyższą ilustrację widzisz wargi, oznacza to, że jesteś prosty i spokojny. A ludzie spokojni zwykle płyną z prądem. Możesz być błędnie osądzany przez ludzi, którzy zakładają, że jesteś naiwny lub słaby, choć w rzeczywistości jesteś mądry i cenisz sobie uczciwość. Umiesz sam rozwiązywać własne problemy, bez pomocy innych.

Jeśli widzisz drzewa – nie jesteś typem osoby, która nie pozwala sobie na manipulowanie i wpływy innych ludzi. Prawdopodobnie martwisz się tym, co myślą o tobie inni i niezbyt szybko jesteś w stanie komuś zaufać. O takich osobach mówi się także, że są silni i tajemniczy.

A jeśli widzisz najpierw korzenie, oznacza to, że jesteś w stanie rozpoznawać własne błędy i podejmować wobec siebie konstruktywną krytykę. Jesteś niezależny, skupiony i odpowiedzialny. Ludzie, gdy cię spotykają najpierw myślą, że jesteś przeciętny – to wrażenie jednak się zmienia razem z tym, jak cię poznają.

Piszcie co wam wyszło i czy się z tym zgadzacie!

Komentarze
4,5/5 - (8 votes)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago