Categories: miastoorientuj się

To, co widzisz na tym obrazku, może powiedzieć wiele na temat twojej osobowości

Dziwaczne iluzje optyczne – wszyscy znamy ten temat. Dzisiaj znaleźliśmy dla was obrazek, który według psychologów, może powiedzieć wiele o tym, kim jesteście.

Możliwości jest wiele, a żadna z nich nie jest dobra lub zła. Według ekspertów z Wake Up Your Mind, obraz który widzicie patrząc na obrazek wyróżniający tego artykułu, zależy od tego, jak bardzo elastyczni wobec innych ludzi jesteśmy i jak bardzo ulegamy ich wpływów.

Jesteście ciekawi wyników? To przechodzimy do sedna.

Jeśli patrząc na powyższą ilustrację widzisz wargi, oznacza to, że jesteś prosty i spokojny. A ludzie spokojni zwykle płyną z prądem. Możesz być błędnie osądzany przez ludzi, którzy zakładają, że jesteś naiwny lub słaby, choć w rzeczywistości jesteś mądry i cenisz sobie uczciwość. Umiesz sam rozwiązywać własne problemy, bez pomocy innych.

Jeśli widzisz drzewa – nie jesteś typem osoby, która nie pozwala sobie na manipulowanie i wpływy innych ludzi. Prawdopodobnie martwisz się tym, co myślą o tobie inni i niezbyt szybko jesteś w stanie komuś zaufać. O takich osobach mówi się także, że są silni i tajemniczy.

A jeśli widzisz najpierw korzenie, oznacza to, że jesteś w stanie rozpoznawać własne błędy i podejmować wobec siebie konstruktywną krytykę. Jesteś niezależny, skupiony i odpowiedzialny. Ludzie, gdy cię spotykają najpierw myślą, że jesteś przeciętny – to wrażenie jednak się zmienia razem z tym, jak cię poznają.

Piszcie co wam wyszło i czy się z tym zgadzacie!

Komentarze
4,5/5 - (8 votes)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

16 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago