To, co powinniśmy pokochać, to nasze niedoskonałości. Zobaczcie „Degenerate Love” Mary Komasy

Na pytanie: co byś chciał/chciała w sobie poprawić, większość z nas znalazłaby przynajmniej jedną rzecz, którą uważa za swoją niedoskonałość. Chociaż droga do samoakceptacji jest długa, warto rozpocząć tę wędrówkę już dzisiaj.

Z tym ważnym przesłaniem przychodzi do nas Mary Komasa ze swoim pierwszym teledyskiem zapowiadającym drugą płytę — Disarm. Singiel Degenerate Love, do którego teledysk możecie obejrzeć powyżej porusza i skłania nas do refleksji.

Klip został wyreżyserowany przez tancerza i performera mieszkającego w Berlinie — MJ Harpera, który w ten sposób opisuję pracę nad tym projektem: Uwielbiam stan nieprzygotowania, improwizacji. Tę świadomość, że osoby zaproszone przez nas do wzięcia udziału w wideo dokonają projekcji swoich przeżyć na stworzony przez nas scenariusz. Na to wszystko nałoży się nasza wspólna projekcja, z której dzięki światłu i przestrzeni zrodzi się nowy, żywy organizm. Jeśli da się ludziom poczucie bezpieczeństwa i powstrzyma się przed ocenianiem ich, to oni w zamian zaprezentują się nam w sposób otwarty i szczery.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Sama Mary Komasa zapytana o nowym utworze i jego przesłaniu mówi: W człowieku zawsze pociągała i inspirowała mnie zdolność do zaakceptowania własnej niedoskonałości. To błędy i niedociągnięcia stanowią dla mnie nasz prawdziwy obraz. Jeśli wspólnie z kilkoma obcymi osobami wybieram się na wyprawę na planetę Mars, nie mam wyboru: muszę zaufać moim towarzyszom oraz zrozumieć ich emocje. Muszę podzielić się z nimi swoją miłością. To emocjonalne wyzwanie towarzyszyło nam w czasie pracy nad teledyskiem. Czemu nie potrafimy zaakceptować w sobie tego, co najbardziej ułomne? Wiele z nas boryka się ze wstydem. Ważną częścią mojej filozofii twórczej jest zaakceptowanie w sobie i pokazanie innym swoich niedoskonałości. Ogólnie, przesłaniem „Degenerate Love” jest apel, żebyśmy zaprzestali wysyłać nasze komunikaty w kosmos, a skierowali je ku sobie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News