Tinder wprowadzi drugą, „lżejszą” wersję aplikacji. Po co?

Telefon z logotypem Tindera

Tinder ogłosił, że ma w planach wprowadzenie aplikacji, która będzie nazywała się Tinder Lite.

Tinder Lite ma być odpowiedzią na potrzeby tych, którzy znajdują się w obszarach ograniczonego dostępu do szybkiego internetu oraz tych, których smartfony nie dają rady obsługiwać standardowej wersji aplikacji.

Nie zostało ujawnione jakich funkcji ewentualnie wersja lite może zostać pozbawiona. Wiadomo tyle, że Tinder Lite będzie zużywał mniej pamięci, a tego akurat mogliśmy domyślić się z samej nazwy. Głównymi odbiorcami nowej wersji Tindera mają być mieszkańcy południowo-wschodniej Azji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Informacja ta pojawiła się po publikacji raportu Tindera, gdzie zostało ujawnione, że firma odnotowała 38% wzrost liczby płatnych użytkowników i 15% wzrost korzystania z aplikacji właśnie we wspomnianych wyżej rejonach.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery lżejszej wersji Tindera, ale zapytamy Was już teraz: będziecie korzystać?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News