Categories: ludziemiastopodróże

Tinder w czasach zarazy. Dlaczego aplikacja randkowa jest tak popularna w czasie pandemii?

Mimo że w ostatnich latach biznes aplikacji randkowych znacząco się rozrósł i urozmaicił, w Polsce Tinder nadal pozostaje najpopularniejszym źródłem internetowych randek. Paradoksalnie to właśnie w czasie pandemii święci największe sukcesy. Jak to się dzieje, że aplikacja randkowa jest tak popularna w dobie społecznego dystansowania?

W teorii Tinder powinien być odstawiony w kąt ekranu i czekać grzecznie na nadejście wolności przemieszczania się na zewnątrz, bo co można zrobić z facetami, którzy teraz nie mogą standardowo zapraszać na szybki seks?

Żeby zapobiec ‘zakurzeniu się’ aplikacji, Tinder udostępnił opcje „paszportu” dla wszystkich użytkowników na miesiąc (do tej pory dostępna tylko ludziom płacącym za rozszerzoną wersję szukania miłości online). Opcja ta miała, według twórców apki, połączyć ludzi z całego świata. Dzięki niej moglibyśmy wszyscy poznać spojrzenie na kwarantannę ludzi innych narodowości. Tylko czy do tego naprawdę służy Tinder?

Całkiem słusznie internautki wykorzystują nowo nabytą opcję w celach poszukiwania bogatych zagranicznych panów, którzy po zakończeniu tej zarazy zapewnią im lepsze życie w tym zachwianym ekonomicznie świecie. Teraz pozostaje tylko pytanie czy po zakończeniu kwarantanny nasze rodaczki zrealizują kwarantannowe plany podrywu, czy wrócą do średnio ciekawych rozmów z przykładowym osiedlowym Sebą lub panem Michałem zdradzającym swoją żonę?

W zasadzie można by powiedzieć, że Tinder chciał dobrze a wyszło mu jeszcze lepiej. Ciekawe o ile ciekawszy byłby świat, gdyby Tinder „paszport” był dostępny dla wszystkich również poza pandemią…

 

Tekst: Milena Chmielarczyk

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

6 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

1 dzień ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago