Timothée Chalamet zagra w nowym filmie Wesa Andersona

Portret chłopaka z kręconymi włosami na tle drzew

Stwierdzamy, że reżyser nie mógł podjąć lepszej decyzji niż tej o zaangażowaniu gwiazdy Tamtych dni, tamtych nocy, do swojego nowego filmu.

Przyznajcie – Timothée Chalamet już na pierwszy rzut oka wygląda jak wyciągnięty ze świata Wes Andersona, gdzie wszystko jest napisane czcionką Futura. Indiewire poinformowało, że młody aktor pojawi się w najnowszym filmie Wesa Andersona zatytułowanym The French Dispatch.

Czytaj również: Jak sprawdzić, czy utknęliście w filmie Wesa Andersona?

W najnowszej produkcji live-action reżysera, obok Chalameta pojawią się takie nazwiska, jak Frances McDormand, Tilda Swinton, czy Bill Murray.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chociaż kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że film będzie musicalem, nie zostało to w żaden sposób potwierdzone przez reżysera. Na tę chwilę wiemy, że film ma być czymś w rodzaju – miłosnego listu do dziennikarzy, którego akcja ma toczyć się w XX-wiecznym Paryżu. Produkcja ma zawierać trzy wątki.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na pierwszy zwiastun!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News