„Tidy Tips”, czyli higiena nie musi być nudna

W wielu domach zapewne słyszy się „umyć rączki i siadamy do kolacji”. Higiena, mimo sporego postępu w tej dziedzinie, jest nadal dość monotonna. Producenci mydełek i nawilżanych chusteczek prześcigają się w wymyślaniu zapachów. Ba! Stworzono nawet ,,mydło na sucho”. Gdyby jednak pójść krok naprzód? Co można by wymyśleć? Poznajcie Tidy Tips.

Wyzwania podjął się włoski projektant, Francesco Musci, który stworzył kolorowe, lateksowe paluszki, przypominające mini prezerwatywy. Z popularnymi kondomami łączy je jedno: bezpieczeństwo, ale stworzone zostały z myślą, aby stać na straży czystości. Wykonane są z hipoalergicznego lateksu, a uroku i dystansu dodaje fakt, że są różnokolorowe.

6

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

„Tidy Tips” mają służyć do utrzymania higieny w szeroko pojętym aspekcie – od prozaicznej kwestii, jaką są czyste paluchy po zjedzeniu czegoś naprawdę tłustego, po możliwość umycia zębów, skończywszy na niewdzięcznym pozbywaniu się krost z twarzy. Jak zapowiada projektant, jego celem jest, aby kolorowe paluszki sprzedawane były w fast foodach.

Kiedy tym razem zalegniemy przed telewizorem z pyszną paczką chipsów, a jedyną opcją na utrzymanie czystości naszych paluchów będzie wytarcie rąk o świeżo wypraną piżamę – wszem i wobec ogłaszam: mamy alternatywę!

5

4

3

2

 

tekst | Dagmara Herman

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News