TIDAL x SUMMER: jak było na koncercie Krzysztofa Krawczyka?

Mężczyzna stojący na balkonie

W czwartek w Sopocie odbył się koncert Krzysztofa Krawczyka, który otworzył cykl bezpłatnych koncertów TIDAL X SUMMER. Występ muzyka zgromadził rzeszę fanów w każdym wieku, a sam artysta przywitał wszystkich Dziadek przyjechał!.

Podczas koncertu Krzysztof zaśpiewał swoje największe hity takie jak Chciałem być, Mój przyjacielu oraz Parostatek. Artysta wystąpił na scenie ze swoją żoną, z którą tworzą udane małżeństwo od ponad 30 lat! Para nie ukrywała swojej miłości podczas występu. Na darmowym koncercie pojawiły się setki osób, które razem z Krawczykiem śpiewały kultowe piosenki. Tłum nie krył euforii, a wakacyjna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom i samemu artyście, który między utworami opowiadał swojej ulubione żarty i dowcipy.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów.

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami osiem tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Już w ten piątek o godzinie 19:00 na plaży w Sopocie wystąpi wschodząca gwiazda polskiego rapu – Young Igi, który liczbami wyświetleń swoich utworów bije rekordy popularności w serwisach muzycznych. Link do wydarzenia TUTAJ.

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:
TIDAL, Zatoka Sztuki, a także na Instagramie TIDAL POLSKA.

 

Rate this post