TIDAL x SUMMER: jak było na koncercie Krzysztofa Krawczyka?

Mężczyzna stojący na balkonie

W czwartek w Sopocie odbył się koncert Krzysztofa Krawczyka, który otworzył cykl bezpłatnych koncertów TIDAL X SUMMER. Występ muzyka zgromadził rzeszę fanów w każdym wieku, a sam artysta przywitał wszystkich Dziadek przyjechał!.

Podczas koncertu Krzysztof zaśpiewał swoje największe hity takie jak Chciałem być, Mój przyjacielu oraz Parostatek. Artysta wystąpił na scenie ze swoją żoną, z którą tworzą udane małżeństwo od ponad 30 lat! Para nie ukrywała swojej miłości podczas występu. Na darmowym koncercie pojawiły się setki osób, które razem z Krawczykiem śpiewały kultowe piosenki. Tłum nie krył euforii, a wakacyjna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom i samemu artyście, który między utworami opowiadał swojej ulubione żarty i dowcipy.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów.

Krawczyk 5 TIDAL x SUMMER: jak było na koncercie Krzysztofa Krawczyka?

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami osiem tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Już w ten piątek o godzinie 19:00 na plaży w Sopocie wystąpi wschodząca gwiazda polskiego rapu – Young Igi, który liczbami wyświetleń swoich utworów bije rekordy popularności w serwisach muzycznych. Link do wydarzenia TUTAJ.

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:
TIDAL, Zatoka Sztuki, a także na Instagramie TIDAL POLSKA.

Plakat Young Igi TIDAL x SUMMER: jak było na koncercie Krzysztofa Krawczyka?

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News