TIDAL razem z QCZAJ’em zadbali o kondycję fizyczną Sopotu

Tył pleców kobiety podczas treningu

Dla tych, którzy mieli już dość leżenia plackiem na plaży i chcieli zadbać o swoje summer body, TIDAL w ramach TIDAL X SUMMER zorganizował trening fitness w rytm wakacyjnych hitów w sopockiej Zatoce Sztuki.

Miniony piątek upłynął w Sopocie pod hasłem aktywności fizycznej. Ponad kilkanaście osób z całej Polski rozpoczęło dzień od zdrowego śniadania, ze swoim sportowym mentorem – QCZAJ’em, w kultowej Zatoce Sztuki. Podczas porannego spotkania zebrane osoby mogły, w kameralnej atmosferze porozmawiać z trenerem personalnym o sporcie, pasji i rozwoju osobistym.

Mężczyzna w czerwonej koszulce przytuląjacy kobietę

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Uczestnicy zostali wyłonieni w konkursie stream 2 win zorganizowanym przez serwis streamingowy TIDIAL. Aby wziąć udział w konkursie, należało odsłuchać specjalną playlistę, którą przygotował dla użytkowników TIDAL, QCZAJ. W trakcie odtwarzania playlisty, w aplikacji mobilnej TIDAL pojawiało się powiadomienie z przyciskiem Biorę udział. Po kliknięciu w przycisk, użytkownik był automatycznie przekierowywany do pytania konkursowego. Nagrodami w konkursie był strój sportowy ufundowany przez markę 4F oraz spotkanie z trenerem.

O godzinie 11:00, w sali kryształowej Zatoki Sztuki z widokiem na piękne polskie morze, odbył się bezpłatny trening pod okiem instruktora. Ponad kilkadziesiąt osób wzięło udział w zajęciach fitness wzmacniających całe ciało. Po zakończonych ćwiczeniach była chwila na pamiątkowe zdjęcie i ostatnie porady udzielane przez prowadzącego. QCZAJ w znanym sobie stylu przypomniał wszystkim zebranym o tym, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości, a także aktywność fizyczna w codziennym życiu.

Sala treningowa

Dzień z QCZAJ’em to ostatni punkt cyklu TIDAL X SUMMER – wakacyjnych aktywności odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. W ramach dwumiesięcznych aktywacji odbyły się koncerty wielu znanych artystów m.in. Krzysztofa Krawczyka, Smolastego czy międzynarodowej gwiazdy Buraka Yetera.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News