The xx nareszcie powrócili z nowym krążkiem

Dwóch chłopaków i dziewczyna, ubrani na czarno, stojący na balkonie

Piątek trzynastego wcale nie musi być pechowy. Szczególnie gdy właśnie na ten dzień przypada premiera trzeciego albumu The xx. Długo na niego czekaliśmy i nareszcie się doczekaliśmy!

Od wydania ostatniego albumu minęły prawie cztery lata. Dwa poprzednie, XX oraz Coexist osiągnęły spektakularny sukces, a na całym świecie sprzedano ponad 3 miliony egzemplarzy płyt. Fani bardzo długo oczekiwali na wieści dotyczące nowego krążka. Pierwsze pogłoski o pracy nad trzecim albumem pojawiły się w maju 2014. Rok później, Jamie xx wydał solowy album In Color. Krążek I See You nagrywany był od marca 2014 do sierpnia 2016 roku w Nowym Jorku, Marfa (Teksas), Reykjaviku, Los Angeles oraz Londynie. Pierwszym singlem został kawałek On Hold.

Członkowie zespołu — Romy Madley Croft, Oliver Sim i Jamie Smith podkreślają, że album I See You wyznacza zupełnie nową epokę w historii zespołu. W zamyśle ma być bardziej elektroniczny, taneczny, momentami popowy. Płyta jest już dostępna w serwisie Spotify i iTunes, także nie marnujcie czasu i wciskajcie „play”.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News