The Wall Warsaw Hip-Hop Festival

 

molesta_zaprasza_na_the_wall

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ostatnio do grona artystów dołączyli: Wujek Samo Zło – w charakterze nieodzownego mistrza ceremonii i konferansjera – a także DJ KEBS, który zatroszczy się o między-koncertową oprawę muzyczną.

Konkretnych kształtów nabiera też Street Market, który 12 lipca potrwa od godz. 12:00 do 20:00. Zakryta przestrzeń I trybuny Wyścigów wypełni się kilkudziesięcioma stanowiskami firm odzieżowych, sneaker-shopów, labeli muzycznych oraz wszelkich innych marek, związanych z szeroko pojętą kulturą miejską! Street-marketowa przestrzeń będzie również otwarta dla detalistów. Wszyscy chętni mogą przynieść swoje ciuchy, płyty CD, winyle i wszelkie inne gadżety muzyczne w celu sprzedaży lub wymiany na dobra z asortymentu innych uczestników targów. 

 

Udział w giełdzie zapowiedzieli już:

5gram

Alkopoligamia.com

Aloha Entertainment* / AlohaSklep.pl

Asfalt Records

California Skateshop

DIAMANTE WEAR

KOKA

Koka Beats

Mr. Gugu & Miss Go Warszawa

Prosto Wear

Prosto Label

SPINLAB

U Know Me Records

Wielkie Joł

 a także writerzy: Merd, Nesh i Riam. Kolejni wystawcy zostaną ujawnieni już wkrótce! 

Bądźcie na bieżąco, śledźcie stronę wydarzenia na Facebooku!

A tymczasem już 28 czerwca odbędzie się druga oficjalna impreza warm-upowa The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Przy współpracy z cyklem Rap History Warsaw organizatorzy lipcowego święta kultury hip-hop ponownie zaproszą nas na Plac Zabaw przy ul. Myśliwieckiej 9 na wieczór i noc wypełnione najlepszymi rapowymi video-setami, wyświetlanymi na dużym ekranie. Lista pozostałych atrakcji zostanie ujawniona już niebawem.

 

The Wall Warsaw Hip-Hop Festival na fb: https://www.facebook.com/thewallfestival

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News