The Breakup Shop, czyli zerwanie na zamówienie

Zrzut ekranu ze strony BreakUp Shop

Rozstania nigdy nie należą do najprzyjemniejszych momentów naszego życia. Czasami odciągamy je w czasie, a czasami zupełnie nie wiemy jak powiedzieć naszej dotychczasowej drugiej połówce, że to już koniec. Naprzeciw Waszym rozstaniom wychodzi jednak The Breakup Shop.

Brzmi jak żart, ale sklep The Breakup Shop istnieje naprawdę i wita nas w następujący sposób: Tkwisz w złym związku? Pozwól nam zakończyć go za Ciebie. Przechodząc bezpośrednio do zakładki SHOP, przeczytamy, że strona oferuje całą gamę różnych metod rozstania i pomoże każdemu wydostać się z niewygodnej sytuacji. Wystarczy wybrać preferowaną metodę i pozwolić ekspertom zająć się resztą formalności.

The Breakup Shop, czyli zerwanie na zamówienie

Metod zerwania jest aż pięć: połączenie telefoniczne, wiadomość tekstowa, mail, tradycyjny list, a także pudełko-niespodzianka. O ile łatwo się domyśleć jak wygląda list, mail, czy sms zrywający związek, tak nam do gustu najbardziej przypadło pudełko-niespodzianka, które zawiera:

  • paczkę tęczowych ciasteczek,
  • kartę prezentową Netflixa o wartości 30$,
  • dwa kieliszki do wina,
  • opcjonalnie: film The Notebook lub grę Call of Duty: Ghosts,
  • ręcznie napisany list z wyrazami szacunku dla świeżo upieczonego singla.

Ceny wahają się od 80 do raptem 10$ w zależności od tego, jaką formę rozstania wybierzecie. Ale czy liczą się pieniądze, gdy chodzi o koniec miłości?

  Screenshot 16 The Breakup Shop, czyli zerwanie na zamówienie Screenshot 17 The Breakup Shop, czyli zerwanie na zamówienie Screenshot 18 The Breakup Shop, czyli zerwanie na zamówienie Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News