Teraz możesz podpisać „kontrakt współoglądania Netfliksa” ze swoją drugą połową, by uniknąć kłótni i dramy

Para leżąca na kanapie

Stranger Things, 13 Powodów, Dom z Papieru… Co wspólnego mają ze sobą te seriale? Ich sezony są udostępniane w jednej wspaniałej chwili, a następnie pochłaniane przez nas w ciągu doby.

Współcześnie zjawisko binge watchingu stanowi ważną część kultury ogromnej grupy społeczeństwa. Pokusa kontynuowania oglądania serialu, bez osoby której obiecaliśmy, że obejrzymy kolejny odcinek razem, jest ogromna. Rzadko zdarza się przecież, że ty i twój partner w tych samych dniach macie wolne – poza wieczorami i weekendami, a też różnie bywa. Z pomocą wychodzi Netflix, który opracował bardzo oficjalną umowę, aby uniknąć tego typu konfliktów.

Czytaj również: Binge-watching, czyli serialowe wyścigi: co najczęściej oglądamy?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Umowa wymaga dwóch podpisów i zawiera trzy warunki: nie będę spać/rozmawiać podczas oglądania odcinków; nie będę patrzeć na telefon, zmuszając drugą osobę do pauzowania i przewijania dla mnie scen; nie obejrzę ani jednego odcinka bez osoby, z którą łączy mnie kontrakt w przypadku napotkania na spoiler zachowam go dla siebie.

67937002 1137169959804121 579367981306347520 n Teraz możesz podpisać „kontrakt współoglądania Netfliksa” ze swoją drugą połową, by uniknąć kłótni i dramy

Dla dobra związku polecamy podpisanie umowy!

Tekst: Natalia Czachor

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News