Ten piątek zdecydowanie należy do „Melodramy” Lorde ?

Grafika przedstawiająca leżącą na łóżku kobietę

Odliczanie zakończone, to właśnie dzisiaj fani nowozelandzkiej piosenkarki obchodzą wyjątkowe święto, czyli premierę nowego albumu Lorde!

Po prawie czterech latach niecierpliwego oczekiwania, ukazuje się drugi, studyjny album wokalistki, zatytułowany Melodrama. Wyprodukowany przez Lorde, Jacka Antonoffa i Franka Dukesa, fantastyczny nowy krążek jest na ustach całego świata, również gwiazd. Album składa się z 11 nowych kawałków. Część z nich mieliśmy przyjemność poznać jeszcze przed premierą – Green Light, Liability, Perfect Places i Sober.

Z okazji premiery albumu Melodrama grupa polskich miłośników twórczości Lorde postanowiła zorganizować pierwszy, oficjalny zlot fanów, połączony z imprezą na cześć premiery nowego albumu. Spotkanie Dance with Melodrama (bo tak organizatorzy z dumą nazywają swoje wydarzenie) bezpośrednio nawiązywać będzie do motywu przewodniego albumu – domówki, podczas której młodzi ludzie często mierzą się z falą emocji. Stąd Universal Music oraz Lorde Daily zaplanowali zbiór atrakcji, dzięki którym ten piątkowy, czerwcowy wieczór stanie się wyjątkowym zarówno dla każdego fana, jak i przypadkowego odbiorcy.

Dużo muzyki, specjalnie przygotowana karta drinków, konkursy z nagrodami, odtwarzanie okładki albumu na płótnie przez artystę Macieja Cekało, a przede wszystkim impreza w pięknej lokalizacji nad brzegiem Wisły – tak organizatorzy opisują długo planowany przez nich zlot. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Grafika przedstawiająca leżącą na łóżku kobietę

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News