Ten moment, gdy okazuje się, że Crocs stworzył buty na obcasie

Zdjęcie Crocsa w kolorze szarym z różowym środkiem na obcasie

Crocs to marka, którą fajnie jest nienawidzić. Od prześmiewczych memów, po bojkot marki na social media, Crocs nie może zostać nazwany marką z dobrą reputacją, jednak sprzedaż ich produktów nie ucierpiała na tym ani trochę.

Osobiście podzielam zdanie wielu osób. Uważam, że Crocsy są okropne i nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego. Jedyny akceptowalny czas na chodzenie w tym, co wstyd nazwać obuwiem, jest zacisze twojego własnego domu lub ogródka.

Marka zaskoczyła nas po raz kolejny. Crocs zaprojektował coś dla tych, którzy chcą nie tylko żyć wygodnie, ale i modnie. Tak bowiem zrodził się model słynnych Crocsów na obcasie. Bądź stylowy bez utraty komfortu. Dobierz je do stroju eleganckiego, jak i casualowego i ciesz się dniem ze stylem i komfortem – tak Crocs mówi o swoim nowym dziele na swojej stronie. Czy widzicie siebie w takich cudeńkach? A może znacie kogoś, kto by je pokochał?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czarny Crocs na obcasie Zdjęcie Crocsa w kolorze szarym z różowym środkiem na obcasie Czarny Crocs na obcasie

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News