Ten kawałek to esencja klubowego brzmienia. Carsky prezentuje singiel „Waves”

Ponad 50 koncertów na terenie całej Polski, 4 miliony streamów z całego świata na Spotify – ten rok zdecydowanie był dla Carsky’ego pomyślny i pozwolił zebrać inspiracje na nowy materiał, czego dowodem jest opublikowany na YouTube nowy singiel artysty, zatytułowany Waves.

Utwór Waves to chłodne elektroniczne brzmienia z mocnym beatem, które są esencją niekończących się klubowych imprez, na których bawiliśmy się tego roku.

Długo zastanawiałem się nad tym, w którą stronę powinienem pójść, tworząc nowy materiał. Inspiracja przyszła sama z siebie – podróżując po wielu klubach w całej Polsce, gdzieś w głowie tworzył mi się już pomysł na nowy kawałek. Gdy zakończyłem tegoroczną trasę, zebrałem wszystkie zgromadzone pomysły i tak powstał Waves, który jest właśnie esencją klubowego brzmienia – mówi Carsky.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kawałek, wraz z klipem mash-up stworzonym przez Improbros, jest już dostępny na YouTube i możecie go zobaczyć powyżej. Za produkcję i mastering odpowiada sam Carsky, natomiast mix stworzył Stendek (LASY).

Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News