Ten gość wkleja siebie do zdjęć ze swojego dzieciństwa

Chłopiec i mężczyzna siedzą w zielonych bluzach i okularach na trawie

Pamiętacie swoje stare fotografii, na których nie mieliście jeszcze zębów? A może macie takie, na których zdmuchujecie świeczki ze swojego pierwszego tortu? Conor Nickerson takie zdjęcia ma. Postanowił ponownie odnaleźć chwile młodości i zaczął wklejać siebie do fotek z dzieciństwa.

Całkiem urocza kolekcja zdjęć then and now zawiera zdjęcia z lat dziewięćdziesiątych, na których Conor uwiecznił siebie obok swojej wersji z przeszłości. Mówi, że wykonanie obróbki graficznej było bardzo pracochłonne. Samo odnalezienie odpowiedniego światła i oddanie ziarnistości zdjęć z tamtych lat było dużym wyzwaniem. Trzeba było również przygotować odpowiednie ubrania, które wpasowywałby się w panującą wtedy modę.

Nickerson spędził ponad sześć miesięcy nad obróbką zdjęć, ale trzeba przyznać, że efekt jest imponujący. Chcielibyście zobaczyć siebie na zdjęciu ze swoją młodszą o dwadzieścia lat wersją?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej zdjęć Conora znajdziecie tutaj.

Mały chłopiec i mężczyzna w ogrodzie Mężczyzna siedzi na krześle z dzieckiem na kolanach. Obok po prawej starsze śmiejące się dziecko. Przed nimi na stole tort ze świeczkami 1 i 9 Mężczyzna i chłopiec, a między nimi babcia zdmuchująca świeczki z tortu Mały chłopiec bawi się klockami na dywanie. Obok niego siedzi mężczyzna Mężczyzna gra na gitarze, chłopak śpiewa Chłopiec i mężczyzna siedzą w kuchni na krzesłach Chłopiec i mężczyzna siedzą na murku. Za nimi jezioro Chłopiec i mężczyzna przebrani za Blues Brothers Mały chłopak i mężczyzna wyglądają przez okno pociągu

Tekst: Jeremi Pedowicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News