Tekst na podryw – tego nie możesz powiedzieć na pierwszej randce!

Tekst na podryw to solidna broń, która może łatwo wymknąć się spod kontroli. Jeśli czytasz ten tekst, prawdopodobnie umówiłeś się już na randkę, ale trochę się boisz tego, co możesz powiedzieć ewentualnej wybrance swojego serca. Zapraszamy na szereg porad, które może nie sprawią, że nagle staniesz się samcem alfa i zdobywcą kobiecych serc, ale może unikniesz srogiego faux pas.

Pamiętaj, że teksty na podryw to nie jedyne kwestie, jakie powinieneś wypowiedzieć w trakcie spotkania. Mogą jednak w pewien sposób urozmaicić interakcję z osobą płci przeciwnej.

Tekst na podryw – czego nie mówić?

Pamiętaj, że na pierwszej randce musisz przede wszystkim wywołać możliwie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Nie możesz wyjść na desperata ani na osobę, której zależy wyłącznie na jednym. W związku z tym powinieneś powstrzymać się od tekstów, które w jasny sposób sprowadzają drugą osobę do roli obiektu seksualnego.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

tekst na podryw

Jeśli twoja prawa noga to Boże Narodzenie, a lewa to Wielkanoc, to ja wpadnę między świętami!

Tego rodzaju tekstów mówić nie możesz. Podobnie jest również ze wszelkimi mniej lub bardziej wymyślnymi deklaracjami o szarpaniu jak Reksio szynkę i innych. Powinny figurować w Twojej głowie jako zakazane przynajmniej przez pewien czas – dopiero kiedy wyczujesz, że możesz sobie pozwolić na nieco bardziej sprośne zachowanie, wtedy nie musisz się aż tak wahać. Dla pewności jednak powstrzymaj się od żartów z podtekstem, gdyż w ten sposób możesz łatwo spłoszyć potencjalną partnerkę.

Poczucie humoru zawsze w cenie

Niektóre poradniki podrywu uczą szeregu wyświechtanych, raczej znanych w powszechnym obiegu tekstów. Wśród nich są takie jak między innymi:

Widzisz te gwiazdy na niebie? Przy tobie to ch*j.

Czy twój ojciec jest złodziejem? Bo ukradł gwiazdy z nieba i wsadził ci w oczy.

Jesteś tak słodka, że chyba dostanę cukrzycy!

73140bc740a3026494025862e1875a05 Tekst na podryw - tego nie możesz powiedzieć na pierwszej randce!

W odpowiednich okolicznościach, z należytą warstwą ironii i szelmowskim uśmiechem, teksty te nawet mogą się sprawdzić. Wydaje się jednak, że znacznie bardziej skuteczne będzie reagowanie na to, co mówi druga osoba; teksty na podryw powinny wynikać z danej sytuacji i tematu rozmowy. Możesz powiedzieć jej, że jest słodka, ale najlepiej zadziała to wtedy, kiedy akurat będziecie rozmawiać na przykład o ciastach i tortach. Możesz zasugerować, że jej oczy są jak gwiazdy, ale wtedy, kiedy akurat rozmawiacie o, dajmy na to, podboju kosmosu. Teksty na podryw można znaleźć w kilka sekund – wystarczy tylko nieco wprawy.

Kobiety w dużej mierze doceniają błyskotliwość i jeśli naprawdę tekst na podryw jest czymś, czego chcesz użyć, to z pewnością najbardziej zaplusujesz, wykazując się kreatywnością. Uważaj tylko, żeby nie przegiąć!

Zobacz także: Numerologia – co mówią liczby o twojej przyszłości?

Numerologia – co mówią liczby o Twojej przyszłości?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News