Tego jeszcze nie było! Festiwal Up To Date odwiedzi Wrocław i zorganizuje tam całodniowy festiwal

Tłum na koncercie i osoby trzymające uśmiechniętą buźkę i twarz ufoludka

Chociaż już kilka niespodzianek od organizatorów Up To Date Festival otrzymaliśmy — jak chociażby wydłużenie festiwalu z dwóch do czterech dni, to chyba nikt nie spodziewał się, że festiwalowy klimat będziemy mogli poczuć już na koniec kwietnia.

Kilkudziesięciu artystów, cztery muzyczne sceny i tysiące fanów niebanalnych muzycznych wyborów. Tak od blisko dekady, w jeden z wrześniowych weekendów wygląda Białystok – miasto tętniące muzyką spod znaku Up To Date, dla której to właśnie do stolicy Podlasia przyjeżdżają miłośnicy niebanalnych muzycznych wyborów z całego kraju.

Teraz, klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku będzie dostępny na wyciągnięcie ręki również we Wrocławiu. To tam po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne – zupełnie nowa, całodniowa, eksportowa formuła festiwalu z zaskakującymi instalacjami związanymi z 10-leciem festiwalu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

https://www.instagram.com/p/BvPcE7Vh_Q8/

W ramach całodniowego festiwalu, który odbędzie się już 27 kwietnia, we Wrocławiu staną cztery sceny: Beats, Pozdro Techno, Daytime Dacing oraz Pierwszy Wrocławski Salon

Na jeden dzień wrocławską Tamkę i Krakowską 100 wypełni klimat znany dotąd jedynie ze stolicy Podlasia. Headlinerem całego wydarzenia będzie IC3PEAK, czyli rosyjska opowieść muzyczna z gatunku horroru stworzona przez Nastyę Kreslinę i Nicka Kostyleva – artystów audiowizualnych mieszkających w Moskwie. Ich spektakularny, niezwykle popularny pomysł muzyczny łączy w sobie mroczną stylistkę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki. Wszystko to jest przeplecione taneczną, intensywną rytmiką.

Pierwszy Wrocławski Salon Ambientu wypełni zaś muzyka dwóch artystów. Giulio Aldinucci, to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Pochodzący z Włoch artysta zaskakuje płodnością – zdążył już wydać kilka longplayów Poza poszukiwaniem własnych brzmień Giulio współpracował przy realizacji wielu spektakli teatralnych, pisał muzykę do filmów dokumentalnych i fabularnych, shortów oraz współpracował z innymi muzykami.

https://www.youtube.com/watch?v=jrLSc2Q1TpU

Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski – producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Piotr tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008 roku, głównie pod pseudonimem Nmls. Do tej pory miał okazję zagrać około 100 koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Kolejni artyści Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne zostaną przedstawieni niebawem! A jak na prawdziwą rozgrzewkę przed Up To Date Festiwalem przystało, we Wrocławiu także zostanie uruchomiona akcja Wyślij pocztówkę do Babci, a także pojawi się kramik z nową kolekcją ubrań De Luxe.

Organizatorzy zapowiadają także, że po Wrocławiu przyjdzie czas na… Warszawę!

Bilety na wrocławski Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne pojawią się wkrótce, dlatego warto obserwować wydarzenie na Facebooku: https://facebook.com/events/1118024515044953/

Zdjęcie wyróżniające: Mateusz Bomba Perkowski

Więcej o 10. edycji Up To Date Festival:
10. edycja Up To Date Festival będzie trwała cztery dni! Znamy już pierwszych artystów
Up To Date Festival ogłosił 11 artystów, którzy wystąpią we wrześniu w Białymstoku
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News