Tęczowe włosy pod pachami. Najnowszy trend body-positive?

dwie dziewczyny z tęczowymi włosami pod pachą

Nowy dzień, nowy social media trend. Tym razem w sieci zaczęły wieść prym zafarbowane na tęczowo włosy pod pachami. Czy coś nas jeszcze zdziwi? Mamy nadzieję, ale obawiamy się, że nie.

Farbowanie włosów pod pachami na tęczowo jest wynikiem nowego nurtu w dziedzinie body-positive, by kobiety czuły się swobodniej ze swoim naturalnym owłosieniem. A wszystko zaczęło się od postu Caitlin Ford, zajmującej się zawodowo koloryzacją i stylizacją włosów, która opublikowała zdjęcie klientki z zafarbowanymi na tęczowo włosami pod pachą.

Od tamtego momentu, coraz więcej osób zaczęło udostępniać swoje jednorożcowe pachy, włącznie z Miley Cyrus. Chociaż trend krążył po sieci już od lata, postanowiliśmy napisać o tym właśnie w styczniu, ponieważ, jak wiecie lub nie, jest to miesiąc zwany także Januhairy — zachęcający kobiety do zaprzestania golenia naturalnego owłosienia. Ktoś z Was skusi się na tęczowe pachy?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Czy ruch „body positive” na pewno jest fajny?

Dziewczyna z tęczowymi włosami pod pachą

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News