Technologia się rozwija, relacje zanikają: poznajcie Koko Collage

Dwa kolaże od KokoCollage

Pełne mrocznych wizji przyszłości portrety, a może właśnie teraźniejszości? Młoda, polska artystka mieszkająca w Glasgow tworzy niesamowite prace dotyczące swoich własnych przeżyć, jak i refleksji na temat rzeczywistości.

Agnieszka Gilewska krytykuje zbyt szybki rozwój technologii oraz zanikające relacje międzyludzkie. Posługuję się formą kolażu analogowego, druku, farbą i rysunkiem, tworząc przy tym bardzo ciekawe prace. W swoich pracach artystka odwołuje się do osobistych przemyśleń i doświadczeń, problemów związanych z emigracją, poczuciem akceptacji oraz przynależności. Artystka przedstawia swoja sztukę jako nieustanne dążenie do perfekcji. Więcej prac znajdziecie bezpośrednio na jej stronie.

Obazgrane zdjęcie młodej kobiety. Zdjęcie kobiety z dziurą w głowie. Obraz mężczyzny z głową małpy. Obraz młodego chłopaka stworzony z małych miniatur dyskietek. Obraz mężczyzny z którego wypływa niebieska substancja na tle drobnych elementów. Obraz z dziewczyną w przepełnionym telewizorami i zdjęciami pokoju. Kolaż z całującą się parą kobiety i mężczyzny.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News