Technologia, moda, zdrowie: GeekGoesChic i projekt GGC LAB

Plakat promujący wydarzenie GGC LAB

W dniach 12-15 stycznia w Campus Warsaw odbędzie się hackathon GGC LAB, podczas którego powstać mają projekty modowe w służbie zdrowia. Najlepsze prototypy zostaną nagrodzone, będą miały też szansę aby być wykupione przez jednego z Partnerów.

Hackathon GGC LAB wystartuje 12 stycznia, potrwa przez weekend w Campus Warsaw i Google Polska. Jego celem będzie wykorzystanie umiejętności branży modowej i technologicznej z misją odpowiedzenia na problemy branż medycznej oraz farmaceutycznej.

Najlepsze projekty zostaną wyłonione podczas Demo Night w warszawskim biurze Google i nagrodzone przez Partnerów. Istnieje też szansa na wykupienie lub inwestycje w projekty, które odpowiedzą na problemy i sprostają wymogom Partnera Strategicznego.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Do GGC LAB może zgłosić się każdy, kto jest zainteresowany lub pracuje w modzie, nowych technologiach czy medycynie. Jak zdradziła nam Kasia Gola z GeekGoesChicGłównym warunkiem jest zainteresowanie startupami oraz chęć nauki i tworzenia fajnych projektów w fashiontech. Aby wziąć udział trzeba wypełnić formularz rejestracyjny. W trakcie wydarzenia uczestnicy dobiorą się w zespoły interdyscyplinarne, które przez kolejne dwa dni będą prototypować startupy. Wydarzenie zakończy się Demo Night w Google Polska.

https://www.facebook.com/GeekGoesChic/photos/gm.161813684437354/1505920079461000/?type=3&theater

 

Organizatorem jest GeekGoesChic, wcześniej odpowiedzialne za cykl GGC Fash&Tech – cykl spotkań poświęconych nowym technologiom w modzie. Partnerami są Polpharma (Partner Strategiczny), Burda International Poland, Google, Campus Warsaw, Instytut Prawa Mody oraz CARGO by OWEE. Nasza redakcja objęła nad eventem Patronat Medialny.

O wszystkich szczegółach organizator informować będzie w wydarzeniu na Facebooku. Rejestracja dostępna tutaj: https://goo.gl/forms/H12ilzE22MMmQyWl2.

Plakat promujący wydarzenie GGC LAB

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News