Te emoji pojawią się w najnowszej aktualizacji systemu iOS 12.1

emoji

Wszyscy użytkownicy iPhone’ów dobrze wiedzą, że iOS 12 pojawił się do pobrania już kilka tygodni temu, choć dla tych, którzy posiadają starsze modele niż iPhone X, aktualizacja nie przyniosła właściwie żadnych namacalnych zmian.

No właśnie, zapytacie może: gdzie są nowe emotki? Jak się okazuje, Apple przesunął moment dodania nowych ikonek do wersji systemu 12.1, która już wkrótce powinna być dostępna do pobrania.

Razem z aktualizacją, Wasza emoji-biblioteka powiększy się o ponad 70 nowych ikonek. Zaczynając od tych najprostszych, przedstawiających buźki w różnych stanach, przez zwierzęta, takie jak papuga, czy homar, kończąc na jedzeniu: soli, bagelu i innych.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Przed Wami mała zapowiedź tego, co Was czeka po aktualizacji telefonu.

 emoji https hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2018 10 apple ios 12 emoji update 2 Te emoji pojawią się w najnowszej aktualizacji systemu iOS 12.1 https hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2018 10 apple ios 12 emoji update 3 Te emoji pojawią się w najnowszej aktualizacji systemu iOS 12.1 https hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2018 10 apple ios 12 emoji update 4 Te emoji pojawią się w najnowszej aktualizacji systemu iOS 12.1 emoji

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News